Neljapäev, 18. juuli 2024
Hispaanias varastas Mercedes-Benzi tehase endine töötaja ehitusplatsilt Caterpillari laaduri, rammis sellega maha tehase värava ning kahjustas või hävitas umbes 60 kaubikut.

38-aastane mees töötas mõne aasta eest Vitoria tehases lühikest aega, kuid pärast “lahkuminekut” vist sõpradeks ei jäädud. Mees otsustas ööl vastu 31. detsembrit varastada ehitusplatsilt laaduri ning sellega üle 20 kilomeetri tehasesse sõita.

Pärast tehase värava maha sõitmist üritas ta pääseda koosteliinide juurde, kuid kuna see ei õnnestunud, pidi leppima väljas seisvate Vito kaubikutega. Neid õnnestus tal enne kinni pidamist hävitada umbes 5 miljoni euro väärtuses.

Hävitatud Mercedes-Benz Vito

Tehase valvur üritas meest peatada ning pidi teenistusrelvast hoiatuslasu tegema. Sündmuskohale jõudnud politseinikud võtsid vandaalitseva ekstöötaja vahi alla.

Foto: Twitter, @aldamu_jo

blank

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN