Teisipäev, 28. mai 2024
Accelerista hea meediapartner, veebiajakiri Arvutimaailm teeb ülevaate selle nädala kuumematest uudistest vidinamaailmas, millega kursis võiks olla. Lugude pealkirjad juhatavad lingiga otse artiklini. Mõnusat lugemist!
Mobiilimüügi TOP 5: hiinlased kasvatavad mühinal müüki

Hiina mobiilidega on nagu Hiina autodega – mõnesid me juba teame ja oleme katsunudki, kuid enamus – ja sealhulgas maailma edetabeli tippu tõusnud brändid – ei ütle meile midagi. Mida me teame Oppo või BBK Communication Equipmenti mobiilidest? Varsti ilmselt teame, sest need on juba Samsungi, Apple´i ja Huawei järel neile kuklasse hingamas.

Mobiil sai kaks silma – kuidas mitu kaamerat pildi paremaks teevad?

Nii mitmelgi mobiilil on tagaküljele juba mitu kaamerasilma siginenud, nii nagu inimestel ja loomadelgi. Ehkki need silmad näevad veidi teistmoodi. AM uuris üht huvitavat lahendust, mis ei paku lihtsalt kõrvuti lai- ja teleobjektiivi, vaid midagi enamat.

Hiina mobiilinduse ihaldatud püha graal Oneplus 3T jõudis fännide rõõmuks Soomes müügile

Miks eile Helsingi kesklinnas sabatati? iPhone ju ei tulnud välja? Kuid nüüd ei olda enam vaid selle õunatoote sabas, ihaldatud telefoniks oli seekord Oneplus 3T. Soomlased on ainukesed, kes saavad Euroopas seda poest osta.

arvutimaailm oneplus

[dropcap]ACCELERISTA KOMM [/dropcap]Kõigepealt Xiaomi, nüüd OnePlus… erinevus rikastab ja kokkuvõttes võib ajada ka segadusse. Üks on selge, Samsungi ja Apple’i  hiilgeajad näikse olevat möödas. Kui uskuda ajakirja Arvutimaailm sedastatud uudiseid, sünnib tõeline nutiseadmete innovatsioon hoopiski Hiinas.

Hiina elektriautod pakuvad juba arvestatavat konkurentsi Vana Maailma Tesladele, Boltidele ja Leafidele. Nutiseadmete osas on pilt veelgi kirjum, kvaliteet tõuseb ning võimsusnäitajad kasvavad iga uue mudeliga. Head oma ja õige valimist, sõbrad ja käige ikka AM-is end vidinamaailmaga kursis hoidmas!

Allikas: Arvutimaailm, pilt OnePlus

Galerii: Accelerista lugejad jagavad Eesti parimaid autoreisi sihtkohti, vol 1.

KOMMENTEERI SIIN