Neljapäev, 25. juuli 2024
Septembri algusest saavad Telia TV kliendid vaadata HBO filme ja sarju. Lisakanalite paketis tuleb HBO automaatselt valikusse, aga seda saab ka eraldi tellida. Striimingteenus jõuab vaatajateni kas eesti- või venekeelsete subtiitritega.

Telia Eesti alustas koostööd Ühendriikide teleteenuse pakkuja ja sisutootjaga HBO, mille tulemusel saavad Eesti televaatajad alates 1. septembrist vaadata Telia TV vahendusel parimaid originaalsarju nagu Troonide mäng (Game of Thrones®), Sünge juhtum (True Detective®), Läänemaailm (Westworld®), Silicon Valley (Silicon Valley®), Sopranod (The Sopranos®) ja paljud teised.

„HBO lisandumine rikastab veelgi tänast Telia TV teenust – meie klientideni jõuavad mitmed maailmatasemel sarjad, filmid ja dokumentaalsaated ning ühtekokku sisaldab HBO pakutav sisu rohkem kui 1300 tundi põnevat meelelahutust,“ ütles Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuht Birjo Kiik.

„Tänu väga edukale koostööle Teliaga saame pakkuda oma suuremahulist programmivalikut ja uusimat HBO toodangut paljudele Eesti tipptasemel TV fännidele,“ sõnas Hervé Payan, HBO Euroopa äriüksuse tegevjuht.

HBO striimingteenus jõuab Telia TV klientideni eestikeelsete subtiitrite või venekeelse heliga, mida iga klient saab valida vastavalt enda eelistusele Telia TV menüüs.

HBO pakutavat sisu saavad Telia TV kliendid vaadata kahel moel: tellides endale Lisakanalite paketi või võttes eraldi HBO teenuse. Nende Telia klientideni, kellel on täna juba Lisakanalite pakett tellitud, lisandub HBO sisuteenus TV menüüvalikusse automaatselt. Täpsema info HBO teenuse kohta leiab Telia veebilehelt.

HBO Eesti teenus sisaldab kõiki uusi sarju, samuti tänaseks juba TV klassikaks kujunenud sarju, mis on alati saadaval kõigi episoodide ja hooaegade kaupa. Esialgu saab HBO striimingteenust kasutada vaid Telia TV vahendusel, MINU.TV ja MINU.TV Kodus klientideni jõuab teenus järgmise aasta esimeses kvartalis.

Baltimaades pakub HBO suuremahulist valikult auhinnatud sarjadest. Kõik uued saated jõuavad vaatajateni samaaegselt USA linastusaegadega. Eestis ja Leedus on HBO saateid võimalik vaadata vaid Telia TV kaudu. Lätis on HBO partneriteks LMT ja Lattelecom. HBO programmivalikut on võimalik vaadata Lätis, Eestis ja Leedus kaabel-TV ja IPTV vahendusel.

*Kristiine Keskuse esimese korruse aatriumis on välja pandud „Troonide mängust“ tuttav troon, millega saab lähemalt tutvust teha ning kus saab pildistada. Troon on väljas terve nädalavahetuse.

Allikas ja meedia: Telia. Kaanepilt: Kalev Lilleorg, HBO avamispidu Tallinnas

KOMMENTEERI SIIN