Laupäev, 2. detsember 2023
Veebruari viimasel nädalavahetusel on Saku Suurhall tsiklifännide päralt. Toimub järjekorras teine Tallinn Motor Show. Kogupere motomess hõivab kõik kolm Suurhalli korrust ning möll käib ka õues. Teist aastat järjest valib publik oma lemmiku projektitsiklite seast ning esimest korda valib žürii Eesti Motomissi.

2016. aastal korraldas Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon esimest korda messi, mida külastas kahel päeval üüratu hulk fänne, kokku 7500 inimest.

Kiitust toimunule jagasid nii külastajad kui eksponendid ning tänavu on kõik suuremad tsiklite, mopeedide, ATV-de tootjad ja lisavarustuse müüjad oma uusimate mudelitega Saku Suurhallis kohal.

tallinn motor show

Lisaks uusima tehnika näitamisele saab Tallinn Motor Show raames põhjaliku ülevaate Eesti motospordi praegusest seisust ning uuest hooajast, võib imetleda projektitsikleid ning teha proovisõitu. Erinevad töötoad pakuvad tehnilist väljakutset suurtele ja väikestele.

Tallinn Motor Show on parim koht, kust hankida endale algavaks hooajaks uus mootorratas või täiendada varustust, see on suurepärane võimalus sõprade kohtumiseks, uute sidemete sõlmimiseks või oma mootorrattaseikluse alustamiseks.

Millega siis Tallinn Motor Show’l veebruari viimasel nädalavahetusel mootorrattafänne hullutatakse? Vaid väike loetelu eksponentidest: kohal on nii ikooniline Harley-Davidson kui mitmed teised tsikligigandid nagu Yamaha, KTM, Ducati, Kawasaki, BMW, Suzuki jpt. Täpsemalt saab lugeda motomessi kataloogist. Silmarõõmu ja valikut peaks jaguma kuhjaga!

PROJEKTITSIKLITE KONKURSI RAHVA LEMMIK SAAB VÄGEVA VÕIDU

Esimese messi projektitsiklite konkursi edust ajendatuna selgitatakse ka tänavu välja „Publiku lemmik“, kus enim hääli kogunud eksponaat saab auhinnaks 1000 eurot

Konkursil saavad osaleda kõik ümber- või iseehitatud, restaureeritud rollerid, mootorrattad, ATV-d, quadid jms. Siia hulka kuuluvad kindlasti ka võidusõidutsiklid. Osalemiseks tuleb täita registreerimisleht Tallinn Motor Show veebilehel.

Osalemine on tasuta ning eksponaadi kohaletoomise ja äraviimise eest vastutab iga eksponent ise. Iga isiku kohta lubatakse messile kuni kaks eksponaati. Projektitsiklite väljapanek on avatud mõlemal näituse päeval.

Harley-Davidson ja KTM on juba eriesitlustest teada andnud. Ameerika suurtootja esitleb oma matkatsikleid, millel on peal ajaloos juba üheksas Big-Twin klassi mootor Milwaukee-Eight™ ning väljas on ka põhjalikult uuendatud esi- ja tagavedrustusega varustatud 2017 H-D touring-tsiklid. KTM toob aga rahva ette KTM 1290 Adventure S, KTM 1090 Adventure R ja KTM 125 Duke tsiklid.

IDEE SAAB TEOKS: VALITAKSE ESIMENE EESTI MOTOMISS!

Mootorrattamessi Tallinn Motor Show raames 25.-26. veebruaril 2017 Saku Suurhallis toimub esimest korda ka iluduskonkurss “Motomiss 2017”.

Missikonkursi idee on messi organisaatoritel meeles mõlkunud juba aastaid ning tänavu saab mõte lõpuks teoks. “Motomiss 2017” selgub Eesti moe- ja motovaldkonna esindajatest koostatud zhürii ning publiku valiku tulemusena.

Konkursi võitja saab auhinnaks 500 eurot ning esimene ja teine printsess kumbki 250 eurot, lisaks tiitlile ja rahalistele preemiatele ootab võitjaid mitmeid auhindu messi koostööpartnerite poolt.

10 veebruaril tegi auväärne žürii kõikide Motomissi võistlusele esitatud kandidaatide seast eelvaliku ja valis välja 10 lõppvooru pääsejat. Otsustav võistlus toimub messi avapäeval 25. veebruaril. Finalistide ülesandeks on end laval tutvustada ning läbida mototeemaline talendivoor.

Sarnaselt teistele missivõistlustele kaunistab ka motomiss suuremaid Eesti mootorrattaspordi üritusi oma kohalolekuga. Motomissi võistluse finalistidega saab lähemalt tutvuda ning mõttes valida oma lemmiku Tallinn Motor Show kodulehel.

KÜLASTAJATE VAHEL LÄHEB LOOSI VINGE HARLEY-DAVIDSONI MOOTORRATAS

25.-26. veebruaril Saku Suurhallis toimuvalt Tallinn Motor Show messilt on võimalik ühel õnnelikul külastajal efektse Harley-Davidsoniga koju sõita.

Kuldse bensiinipaagiga Harley-Davidsoni Sportster Iron 883 Hard Candy Gold Flake tsikli loosis osalemiseks tuleb messil Harley-Davidsoni boksist soetada loosipilet ning loota heale õnnele: mootorratta loosimine toimub messi viimasel päeval, 26. veebruaril

Lisaks uute tsiklite eksponeerimisele toob Ameerika tsikliikoon Suurhalli ka suure valiku sõiduvarustust ja riideid, mida kõike saab samuti kohapealt soetada.

This slideshow requires JavaScript.

Allikas ja meedia: Tallinn Motor Show motomess

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.