Neljapäev, 18. juuli 2024
Suvesoojadega on vältimatult käes ka hobiautode hooaeg, ja seetõttu on sellenädalane autoteemaline taskuhääling “Istmesoojendus” tavapärasest pisut teises võtmes.

Nii selles kui ka paaris järgnevas saates tulevad külla erinevad autoentusiastid, kes esindavad täiesti erinevaid margihuvisid, koolkondi ja autoehituse filosoofiaid.

Esimene külaline on Anvar Valdok, kelle isikliku autoajaloo täidavad pea täielikult Opelid. Kuidas selline huvi tekkis? Kas Eestis on Opelientusiaste palju? Aga mujal maailmas?

Käime üksipulgi läbi eredamad autod, arutame levinumaid stereotüüpe ja vaatame, kui vettpidavad need Anvari 25-Opelise ajaloo jooksul olnud on.

Lõpetame ka väikse õrritiga – suve jooksul on valmimas videolugu ühest eriti haruldasest autost, mille Anvar äsja Eestisse tõi.

Järgmises saates tuleb külla Eesti hetkel võimsaima tänavaauto omanik. Saatejuht on Veli V. Rajasaar, külas käis autoentusiast Anvar Valdok. Saadet saab kuulata allolevas pleieris või siin lingil klikkides. Külasta ka saate Facebooki– ja Instagrami-lehte, kust saad jooksvat infot automaailma kohta ning näha proovisõiduautodega seonduvat. Head kuulamist!

Foto: Pille Russi/Rallifotod

KOMMENTEERI SIIN