Teisipäev, 28. mai 2024
Sony Europe teatas, et uue mänguritarvikute brändi Inzone mängurimonitor M3 jõuab jaanuaris Eestis müügile. See uus bränd hõlmab Sony kui audiovisuaalse tehnoloogia teerajaja teadmisi, pakkudes funktsioone, mis lasevad mänguritel täielikult oma elamusele keskenduda.

Uus HDR-iga Inzone M3 mängurimonitor pakub Full HD resolutsiooni ja kõrget 240 Hz värskendussagedust koos 1 ms GtG (Gray to Gray) reageerimiskiirusega. Samuti võimaldab muutuva värskendussageduse tehnoloogia mängijatel täpselt vastaste liigutusi jälgida. Üle 99% sRGB-spektri katvusega täidab Inzone M3 monitor mängu rikkalike ja elujõuliste värvidega. Rohkem värvitoone muudavad olukorrad äärmiselt realistlikuks, et mängimine oleks võimalikult kaasahaarav.

Madala sügavusega kolmjalgstatiiv on mugav, jättes samal ajal vaba lauapinda lisaseadmete jaoks. Tänu väikesele monitori jalajäljele saavad mängijad hõlpsasti paigutada ekraani ümber või alla nurga all oleva klaviatuuri ja suure hiirepadja. Monitori kõrgust ja kallet on samuti võimalik reguleerida.

Automaatse KVM-vahetusega (automaatne USB vahetus) saavad kasutajad juhtida kuni kahte arvutit ühe monitori külge ühendatud klaviatuuri, hiire ja peakomplekti abil. FPS Game Picture Mode’i abil on heledus ja kontrast optimeeritud, et vastaseid selgelt näha. Lisaks võimaldab Black Equalizer funktsioon tuua esile detaile ka varjudes.

Põhilised näitajad
  • 27 tolli, Full HD, kuni 240 Hz värskendussagedus, IPS-paneel, 1 ms GtG (Gray to Gray) reaktsiooniaeg koos muutuva värskendussageduse tehnoloogiaga
  • DisplayHDR 400 sertifikaat, sRGB 99% värviruumi katvus ja kuni 1,07 miljardit värvi, mis tagab rikkalike värvidega mängukogemuse

INZONE M3 monitor jõuab Eestis müügile 2023. aasta jaanuaris ning selle hind jääb €699 juurde. Lisateavet Inzone’i mängutarvikute kohta leiab siit.

Foto: Sony/Inzone

KOMMENTEERI SIIN