Suvel sõpradega õuekino korraldada on äraütlemata tore meelelahutus. Nüüdsest piisab, kui sul on läheduses majasein või käepärast voodilina, mis puude vahele sirgu tõmmata, nutikas kodukinoseade JmGo G1 ja nimekiri lemmikfilmidest ning mõnus õhtu võibki alata! Meile igatahes tundub, et see projektor võiks vabalt olla sellesuvise vidinamaania üks tähti!

JmGO G1 Smart Home Theater nutikas kodukino on üks äge seade, mille abil saab HD-videopilti kuvada mistahes lamedale pinnale. See pole pelgalt projektor, vaid ka multimeedia voogedastusseade ja bluetooth-kõlar.

Nutikat kodukino iseloomustavad tehnilised näitajad on järgmised: 1280 x 800 resolutsioon, 4K Ultra HD videopildi ja Active 3D tugi, 1500 ANSI lum, neljatuumaline CPU, 2 GB RAM, 16GB flash-mälu, Android opsüsteem, bluetooth ja WiFi.

Äpina on seadmes kohe olemas Facebook, Twitter, Netflix, XBMC, Gmail, Skype ja Amazon, kui aga sellest väheks jääb, saab abi Google Play´st. Muljetavaldav on võimalus laiendada ekraani diagonaalselt kuni 300″.

Hõbedavärvi alumiiniumkorpuses kettakujulise projektori külgedes paikneb neli 5W kõlarit, mis tekitavad päris tugevat heli. Projektori jahutuse eest.hoolitseb seadme põhja all asuv ventilaator. Portatiivset seadet võib kasutada mistahes laual või riiulil, kuid soovi korral saab seda kinnitada ka seinale või seisualusele.

Seadme tagaküljel paiknevad A/V ja HDMI ning kaks USB-sisendit, mille abil saab projektoriga ühendada nii voogedastuseadmeid, mängukonsoole, nutitelefone, DVD-mängijaid vmt. Loomulikult annab reguleerida nii pildi teravust, eredust, zoomi kui palju muud. Projektoril on ka 2.4GHz sagedusel töötav juhtpult,

JmGO

JmGO valmistab ka silindrikujulisi kaasaskantavaid kodukinoseadmeid ning hiljaaegu tuli välja kuldne JmGO GS eriseeria, aga asjatundjate hinnangul ümbrisvärv seadme parameetreid ei muuda. Seega, vaata lisa tootja kodulehelt ja vali välja oma sellesuvine õuekinoelamuste tekitaja! 

Amazoni kaubamajas on kodukinoseade G1 praegu soodushinnaga saadaval, orienteeruvalt tuleb koos saatmistasudega lauda käia 650 eurot.

[dropcap]ACCELERISTA KOMM [/dropcap]Sel ajal, kui väljas on valge või puudub tuju filme vaadata, võib G1 abil kuulata oma lemmikmussi. Või siis vahtida sotsiaalmeedias tõtt igaüheuudistega. Või kuvada seinale kirjavahetus kallimaga. Sõnaga, nii palju kui on inimesi, on ka ideid, kuidas seda imetoredat agregaati tujutõstmise eesmärgil ära kasutada.

Meil muidugi tuli mõte, kutsuda sõbrad kokku, valmistada ette üks laagripaik, parkida autod lähedalasuvasse RMK parklasse, matkata jalgsi metsikusse kinosaali ja panna pidu püsti: kõigepealt vaatame loodusfilme ja siis teeme kerge ämbienttantsulka. Võimidagi. Üks asi tuleb meelde jätta – elektrit saab tasuta, kui seda ise teha. Või siis… teha traditsioonilisel viisil, generaatoriga. Korra suve jooksul ju võib, üliägeda asja nimel.

Allikas ja meedia: JmGo

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.