Esmaspäev, 17. juuni 2024
Autoteemaline taskuhääling “Istmesoojendus” arutab ka sel nädalal värskete autouudiste ja tööstuse suundumuste üle. Kuna oleme kaks nädalat saadet vahele jätnud, on teemadeks need kaks suurt põhjust, miks see nii läks.

Esiteks, meie lugejatele on tõenäoliselt juba ka silma jäänud, et Veli käis vahepeal pikal reisil Marokos ja Kreekas – ja tõi viimasest ka midagi kodumaale. Indrek usutleb, Veli vastab – aga kui kuulamise asemel on soov hoopis lugeda, siis saab seda ka: siin on lugu 1, lugu 2 ja lugu 3.

Indrek aga käis Lõuna-Aafrika Vabariigis ja sõitis uue Volkswagen Amarokiga. Mida on uuendatud Amaroki teise põlvkonna puhul ja kas see on lihtsalt teise logoga Ford Ranger, kuidas see maastikul sõidab, kuidas on sõidumugavus tavakasutuses? Jällegi – juba saab ka lugeda.

Kui muud uudised nihkusid järgmisesse nädalasse, siis üht rubriiki ei saanud edasi lükata ja see on loomulikult onu Elon. Teemadeks Tesla Semi, Twitteri “piiksupikkusepiirangu” tõstmine (loomulikult maksvatele kasutajatele), võimalik Twitteri tegevjuhi kohalt maha astumine ja maailma rikkaimate tabeli esikohalt kukkumine.

Stuudios on autoajakirjanikud Veli V. Rajasaar ja Indrek Jakobson. Saadet saab kuulata allolevas pleieris. Külasta ka saate Facebooki– ja Instagrami-lehte, kust saad jooksvat infot automaailma kohta ning näha proovisõiduautodega seonduvat. Head kuulamist!

Foto: Indrek Jakobson

KOMMENTEERI SIIN