Teisipäev, 28. mai 2024
Volvo maaletooja Info-Auto tähistab tänavu oma 30ndat tegevusaastat. Parima sünnipäevakingi teeb sünnipäevalaps seekord endale ise: 1. novembril avas uksed uue kuue ja sisu saanud Tartu müügisaal. Just sel päeval 30 aastat tagasi müüs Info-Auto eelkäija oma esimese Volvo.

1. novembril 2021. avas klientidele uksed Info-Auto Tartu esinduse Volvo uuenenud müügisaal. 2008. aastal valminud Volvo ja Fordi autokeskuses aadressil Turu tn. 27 on aastaid edukalt kliente teenindanud.

Tänavu suvel sai kapitaalse uuenduse Volvo müügisaal, mis vastab nüüd kõikidele tootjapoolsetele nõuetele ja standarditele.

275-ruutmeetrises müügisaalis saab demonstreerida korraga nelja uut Volvo mudelit. Töökojas, mis sai uue sisu juba kahe aasta eest, on kokku 13 tõstukit, millest viis on Volvode teenindamiseks mõeldud.

Värske ilme sai Volvo Tartu kodu välimus: uue puurvaiadega toestatud fassaadi, uued põrandad, laed ning ka elektrisüsteemi ehitas arhitekt Jüri Siimu projekti järgi Mapri Ehitus.

Nüüdsest tuleb ka Tartu Info-Auto klientidel harjuda kahe eraldi sissepääsuga – ühest saab Volvo esindusse, teisest, Hansa hotelli vastu jäävast uksest pääsevad oma asju ajama Fordi esindusse tulijad. Samamoodi käib eri ustest sisenemine ka Tallinnas, igale oma!

Sünnipäevakink on seda märgilisema tähendusega, et just nimelt 30 aastat tagasi, 1. novembril müüs toona Volvo brändi Eestis esindanud Info-Auto eelkäija, Eesti-Rootsi ühisettevõte Info esimese Volvo sõiduauto.

Taasiseseisvumise algusaastatel võtsid siinsed autoomanikud Volvo kiiresti omaks. 90ndatest alates tänaseni on püsinud muutumatuna Volvo kui kõige turvalisema auto kuvand. Tartlased ei pidanud toona liiga kaua uue auto järel Tallinnas käima: 1995. aastal avati Soola tänaval juba Info-Auto esindus.

Kuni 2002. aastani pakuti Volvo sõiduautode kõrval ka Renault’sid, nii sõiduautosid kui ka kaubikuid. 2000. aastal lisandus margivalikusse Ford, mis on jäänud tänaseni üheks siinse autoäri nurgakiviks.

2020. aastal müüdi Info-Auto Tartu esinduses kokku 88 uut Volvot, see number tikkus tänavuse buumiga 10 kuuga kaugelt täis. Aasta võiks lõppeda rekordtulemusega, 100 Volvo sõiduauto müügiga.

Kliendid on teenindusega rahul, Info-Auto Tartu esinduses pakutava teeninduse kõrget taset kinnitab siinsete spetsialistide võistkonna maailmameistritiitel Volvo teenindustiimide seas 2019. aastal.

Accelerista toimetus soovib hällilapsele südamest õnne ja palju toredaid automüüke ning rahulolevaid kliente! Ja kes Tartusse satub, minge kaege uues kuues Volvo esindus samuti üle!

Pildid ja pressimaterjal: Info-Auto

KOMMENTEERI SIIN