Esmaspäev, 17. juuni 2024
Selle aasta esimese kahe kuu jooksul on Peugeot näidanud Euroopas rekordilisi müüginumbreid: Peugeot 208 on automüügiedetabelis esikohal ning Peugeot 2008 neljandal kohal, seega mahub mandri kõige populaarsemate sõidukite esiviisikusse suisa kaks Peugeot’ mudelit.

Peugeot 208 on EU-28 turu (EU liikmesriigid ning Ühendkuningriik) edetabelis esikohal juba teist kuud järjest. Margi ajaloos esmakordselt hoitakse müügiedetabelis esikohta nii kuu lõikes kui ka üldvaates.

Peugeot 2008 jõudis möödunud kuu müügiedetabelis kolmandale kohale ning aasta lõikes asetseb mudel neljandal kohal, näidates seega möödunud aastaga võrreldes ligi 64% paremaid tulemusi, ajal mil turg tervikuna on ligi viiendiku võrra langenud.

Autotootja jaoks on tegu märkimisväärse ning julgustava tulemusega, arvestades, et viimati küündis bränd sarnase eduni 2008. aasta märtsis. Edetabelis on aidanud kõrged kohad saavutada autofirma kõikide meeskondade aastatepikkune sihipärane töö.

Peugeot on praeguse müügiedu taustal uuendamas ka oma logo ning toomas turule uut Peugeot 308 mudelit. Nii annab kahe B-segmendi sõiduauto müügiedu kinnitust, et brändi strateegilised valikud on olnud õiged.

Foto: Peugeot

KOMMENTEERI SIIN