Esmaspäev, 27. mai 2024
Kõrvalised tegevused roolis on üha kasvav pahe. Kui sa saadad või loed 90 km/h sõites üht sõnumit, läbid teele pilku pööramata jalgpalliväljaku pikkuse vahemaa. Õnneks aga saab tehnoloogia aidata ka kiusatusest pääseda.

Terve ohutu sõidu rakenduste kategooria aitab tähelepanu nüüd sõitmisel hoida. Üldine lubadus: need rakendused muudavad sõiduki liikumise ajaks telefoni kättesaamatuks. See on lihtne ja võib su elu päästa. Vaid üks kiire allalaadimine võib aidata sul turvalisemalt autot juhtida.

1. DriveMode

Kuidas see toimib: kui su auto saavutab kiiruse 24 km/h, vaigistab DriveMode teavitused, telefonikõned ja sõnumid ning võib saata automaatseid vastuseid. Kui rakendus aktiveerub, saavad kasutajad jätkuvalt muusikat kuulata ja navigeerimisvahendeid kasutada.

Platvormid: Android ja iOS

2. EverDrive

Kuidas see toimib: võistle oma sõprade, pere ja isegi ümbruskonna juhtidega: kes suudab selle rakendusega kõige turvalisemalt sõita. EverDrive hindab su kiirendamist, pidurdamist, kurvide võtmist, kiirust ja telefoni kasutamist. Seejärel annab ta su sõidule hinde, mida saad sõprade tulemustega võrrelda.

Platvormid: Android ja iOS

3. LifeSaver

Kuidas see toimib: LifeSaver jookseb vaikselt taustal ja aktiveerub, kui sõitu alustad. Tööandjad saavad kasutada seda turvalise sõidu rakendust, et näha oma juhtide oskusi ning saata iga päev või iga nädal meiliraporteid, kus tuuakse välja sõidu ajal korda saadetud rikkumised.

Platvormid: Android ja iOS

Telefoniga roolis

4. TrueMotion Family

Kuidas see toimib: see rakendus annab üldpildi su pere sõitudest. Iga autoga tehtud sõit saab hinde 100-punktisel skaalal. Nii saad jälgida, kuidas su oskused ajas paranevad ning kuidas pereliikmed üksteisest erinevad (ning kes peaks ohutumalt sõitma). Ühe tegurina võetakse arvesse juhtimise ajal muude asjadega tegelemist. Seda rakendust kasutades näed, kui keegi su peres roolis olles tegeles millegi taolisega nagu sõnumite saatmine.

Platvormid: Android ja iOS

5. TextDrive

Kuidas see toimib: see kõrgelt hinnatud ohutu sõidu rakendus on lihtsalt automaatvastaja. See saadab sõnumid neile, kes püüavad sulle juhtimise ajal helistada või sõnumeid saata. Seda on võimalik seadistada automaatse vastuse sõnumite ja kõnede jaoks koos kohandatud sõnumiga või vastata häälkäskluste abil. Võid valida automaatvastuse saatmise ka ainult enda kontaktidele.

Platvormid: Android

Sõida ohutult ja lisaks nendele rakendustele veendu, et sul oleks olemas kehtiv liikluskindlustus ja soovituslikult kaskokindlustus. Jepp.ee lehel saate võrrelda erinevaid pakkumisi, kust leiate endale sobivaima kindlustuse kiirelt ja soodsalt.

Kaanepilt: Pixabay

KOMMENTEERI SIIN