Pühapäev, 26. märts 2023
Autoteemaline podcast “Istmesoojendus” on ka sel aastal Delfi “Roolis ei loe” projekti raames stuudiosse kutsunud erikülalise ning teemaks võtnud nutiseadmetega seotud küsimused. Saatekülaline on psühholoog ja perenõustaja Kätlin Konstabel.

Pidev nutiseadme näppimine võib meile põnev olla, kuid sellega on seotud ka omad ohud. Millal on meil alust arvata, et tegu on sõltuvusega?

Mis aga meie peas toimub, kui jälle telefoni järele haarame? Kas autode üha suuremad multimeediaekraanid võivad meid samamoodi endasse haarata?

Kui aga oleme aru saanud, et meie nutiseadmete kasutamise sagedus on problemaatiline, siis kuidas sellega tegeleda ja end distsiplineerida? Kuidas mõjutab see meie pereliikmeid ja mis võiks olla asendustegevused? Miks aga kipume me hukka mõistma teisi roolis telefoninäppijaid, kuid ennast varmalt õigustame?

Saadet saab kuulata allolevas pleieris. Külasta ka saate Facebooki– ja Instagrami-lehte, kust saad jooksvat infot automaailma kohta ning näha proovisõiduautodega seonduvat.

blank

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.