Teisipäev, 16. juuli 2024
Alates novembrist on võimalik lennata Lufthansaga kolm korda nädalas Münchenisse. Tegemist on juba teise Eesti ja Saksamaa vahelise lennuliiniga, mida lennuettevõte opereerib.

“Saksamaa lennusihtkohtade valiku suurendamine on olnud pikalt üks meie prioriteete ja uus liin võimaldab kasvatada sissetulevate reisijate arvu Saksa suunalt,” ütles Tallinna Lennujaama kommertsdirektor Eero Pärgmäe.

Nii nagu Frankfurt, on ka Müncheni lennujaam üks olulisemaid lennuliikluse sõlmpunkte ja ümberistumiskohti nende reisijate jaoks, kes suunduvad jätkulendudele.

“Neile, kes juba varakult talvist suusareisi või ägedat linnapuhkust planeerivad, on München suurepärane sihtkoht, kus oma puhkust alustada,” rääkis Pärgmäe.

Lufthansa Balti riikide ja Soome piirkonna müügijuht Christopher Zimmer: “Lufthansa opereerib Eestis juba alates 1992. aastast ning selle perioodi jooksul on lennureisijate arv ja nõudlus uue lennuliini järele pidevalt kasvanud.

Lisaks sellele, et Münchenist on mugav reisida edasi Saksamaale ja Lõuna- ja Kesk-Euroopa riikidesse, avab see võimaluse lennata Lufthansaga edasi 214 sihtkohta 75 riigis.“

Lufthansa uudis ei rõõmusta ilmselt meie kodumaist Nordicat, sest konkurents magusatel liinidel läheb aina tihedamaks. Reisijate jaoks peaks vähemalt mõnda aega see konkurents end mõistlikuma piletihinna näol ära tasuma.

Esimene lend München-Tallinn liinil toimub 126-kohalise Airbus 319 lennukiga 4. novembril. Lennud hakkavad toimuma kolm korda nädalas: esmaspäeval, neljapäeval ja laupäeval.

Täpsem info lennugraafikute ja piletihindade kohta on Lufthansa kodulehel: www.lufthansa.com

KOMMENTEERI SIIN