Esmaspäev, 25. september 2023
2021. aasta elektriratta tiitli pälvis Hageni lipulaev, kaherattaline Nighthawk kastirattamudel, mis asendab blogi autori sõnul sõiduautot.

Bike Rumor on suurim jalgrataste tehnikablogi, mida loeb miljoneid jalgrattahuvilisi üle maailma. Nighthawk kastiratast testis Bike Rumori toimetaja Cory Benson Praha künklikel jalgrattateedel mitmeid kuid, viies kastirattaga oma poega igapäevaselt kooli ja tagasi. Selle ja oma kollase värvuse tõttu sai Hageni kastiratas peres hellitava „koolibussi“ hüüdnime.

„Kastiratas on kõige tervislikum, mugavam ja keskkonnasäästlikum liikumisvahend. Kui tavalise jalgratta igapäevast kasutamist piirab pagasiruumi puudumine, siis kastiratas võimaldab sõitjal lisaks endale vedada ka suuri toidukotte ning lapsi kooli, lasteaeda ja trenni,“ ütles Hageni juhatuse liige Kaspar Peek.

Hageni, veel tänase nimega KP Cyclery Nighthawk elektrilise kastiratta hind algab 4740 ja mitte-elektrilise kastiratta hind 2240 eurost.

Aasta lõpus kaasas Hagen Bikes Balti First North turul pool miljonit eurot. Avalik pakkumine märgiti 14,9-kordselt üle, kokku osales pakkumisel 6530 investorit.

Bike Rumori artikli leiab siit.

Foto: Bike Rumor

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.