Reede, 14. juuni 2024
Renault on teinud vaatamata keerulistele aegadele automüügis häid tulemusi. Nüüd on aga uudis, mis ilmselt meeldib neile, kes veel kõhklevad “päris” elektriautot osta, aga veidi on nõus proovima – Clio, Captud ja Mégane on nüüdsest ka hübriididena saadaval. Teisisõnu, bestsellerid on saanud elektrimootori.
Renault’ elektriajamiga sõiduautode rivi sai äsja soliidselt täiendust

Uue põlvkonna Renault Clio, millest oleme varemgi enamasti vaid head arvanud, on nüüd veelgi atraktiivsem väikeauto, sest lisaks “tavalisele” diisel- ja bensiinimootorile on sel nüüd ka elektrimootoriga variant valikus.

Clio hübriidmudeli hind on alates 20 090€ (ZEN varustuses E-TECH 140 Hybrid), parema varustusega Intens maksab 21 190€ ja R.S.Line 22 290€.

Päris hea hind, sest võrreldava võimsuse ehk 130 hj ja samuti Intens varustusega EDC automaatkäigukastiga bensiinimudeli saab alates 18 390€.

Hübriid-Cliol on 140hj ajamisüsteem, mis koosneb 130 hj bensiinimootorist ja seda täiendavast elektriajamist, jõud kantakse ratastele EDC-automaatkäigukastiga.

Renault Capturi ja Megane Grandtouri mudelirivi täiendab nüüdsest aga moodne pistikuhübriid. Mõlema puhul on tegemist 160hj ajamisüsteemiga. Täislaetud akuga suudavad mõlemad autod puhtelektriliselt läbida kuni 65 km, arendades sõidukiirust kuni 135 km/h.

Captur E-TECH 160 Plug-in Hybrid on saadaval vaid Intens varustuses ja tavahinnaga 29 390€, praegu kehtib soodushind 27 890€.

Megane Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid aga on saadaval kõigil kolmel varustustasemel, Zen mudeli hind on 29 790€, Intens alates 31 590€ ja R.S.Line 32 790€.

Ajastule kohaselt esitleti uudismudeleid ajakirjanikele vaid videokoosoleku vormis, seega praktilise poole pealt saame arvamust avaldada siis, kui testiautod oktoobri algupoole Eestisse jõuavad.

Huviline saab aga hinnakirjade ja muu infoga tutvuda siin:
Clio 
Captur 
Megane Grandtour 

Pildid: Renault pressiruum

 

blank

Lena on autonduses kogenud tegija. Ta ise ütleb, et tema nõrkuseks on kiired ja vihased sõidukid. Acceleristas on Lena üks meie kibedamatest testisõitjatest ning ühtlasi tugev turundusstrateeg.

KOMMENTEERI SIIN