Teisipäev, 28. mai 2024
Juhtiv ekraanispetsialist, Philipsi monitoripartner MMD toob turule uued mängijatele mõeldud preemiumklassi kõrvaklapid, mis loodud neile, kes otsivad ideaalset kombinatsiooni mugavusest, üliheast helikvaliteedist ning tipptasemel juhtmevabast tehnoloogiast.

Philips TAG5106 mudel toetab nii 2,4 GHz kui Bluetooth-ühendust ning pakub tõelist kaks-ühes lahendust, sidudes kokku tipptasemel audiokogemuse nii mängudes kui ka muusikat kuulates, pakkudes seda kõike auhinnatud disainiga tootes.

Peamised omadused
  • Täpsed 50 mm draiverid elava ja detailse heli jaoks
  • Eemaldatav mürasummutav mikrofon võimaldab teistel mängijatel kasutajat selgelt kuulda
  • 2, 4GHz/Bluetooth dual wireless ühendus ning 3,5 mm juhtmega ühendus, mis pakub mugavat ühenduvust erinevate platvormidega
  • Uusima põlvkonna DTS Headphone:X 2.0 ruumiline heli pakub tõeliselt kaasahaaravat heliedastust
  • Sisseehitatud „hingav“ LED-valgustus, mis võimendab mängukogemuse dünaamikat
  • Eriti pikk 45-tunnine aku kestvus
  • Auhinnatud ergonoomiline disain, mis toetab mugavust

Philips TAG5106 kõrvaklapid

Parim heli ülima mänguelamuse jaoks

Tõeliselt kaasahaarava mänguelamuse loomisel on heli sama oluline kui pilt. Philips TAG5106 kõrvaklappides kasutatakse DTS Headphone:X 2.0 järgmise põlvkonna 7.1 kanali ruumilise heli tehnoloogiat, pakkudes seeläbi pakub see mudel täiustatud madalaid toone, puhast heli ning tipptasemel lähedusnäitajaid. Lisaks sellele aitavad klapid paremini mõista heli “kaugust” ehk seda, kas helid kostavad mängus kaugemalt või lähemalt. See nüanss teeb mängukogemuse oluliselt realistlikumaks ja asetab mängijad otse tegevuse keskmesse.

Philips TAG5106 kõrvaklappides on helikvaliteedi siht seatud eriti kõrgele. Klappides kasutatakse spetsiaalselt häälestatud 50 mm draivereid, mis on seadistatud professionaalsete akustikainseneride poolt rikast ja täpset heli pakkuma – õhegi läheneva vastase sammud ei jää kuulmata. Kõrvaklappidel on ka eemaldatav ühesuunaline mürasummutav mikrofon, mis annab mängijatele võimaluse oma kaaslastega selgelt ja lihtsalt suhelda.

Philips TAG5106 kõrvaklapid

TAG5106 on piisavalt mitmekülgsed, et sobida ka muuks kui vaid mängimiseks. Lisaks 2,4 GHz juhtmevabale ühendustehnoloogiale, mis tagab madala latentsusega audiokogemuse nii arvutite kui ka PlayStationi konsoolide puhul, pakuvad kõrvaklapid ka samaaegset Bluetooth-ühendust, mis tuleb kasuks mobiilsete seadmete kasutamisel. Mängijad saavad nupuvajutusega kahe ühenduse vahel valida.

Kõrvaklappidel on kauakestev aku, mis võimaldab kuni 45 tundi kasutamist. Tänu auhinnatud ergonoomilisele disainile on klapid ka väga mugavad –  oma roll on reguleeritaval raamil ning pehmendatud kõrvapatjadel, milles on kasutatud kunstnahka ja mäluvahtu.

Philips TAG5106 kõrvaklappe on võimalik osta juba täna hinnaga €99,90. Rohkem infot klappide kohta saab lugeda siit.

Fotod: Philips/MMD

KOMMENTEERI SIIN