Laupäev, 15. juuni 2024
15. septembril avab Samsung Ülemiste keskuses oma esinduspoe, mis pakub edaspidi inimestele head võimalust enne ostu sooritamist lähedalt tutvuda Samsungi seadmetega ning saada uusimate nutividinate kohta professionaalset infot.

Seni Ülemiste keskuse aatriumis pop-up poena tegutsenud Samsungi ainus ametlik kauplus Eestis avab oma uksed Ülemiste keskuse tehnikatänaval ning selles on huvilistel võimalik Samsungi seadmeid ise katsetada ja asjatundlike müüjatega mõtteid vahetada.

“Oleme poodi välja pannud kõik uusimad nutividinad alates viimastest telefonidest ning lõpetades telerite, virtuaalreaalsusseadmete ja nutikelladega,” ütles Samsungi mobiilidivisjoni juht Antti Aasma. “Soovime, et inimesed saaksid Samsungi seadmeid enne ostmist reaalselt ka katsuda ja proovida ning alles siis otsustada, milline neile kõige paremini sobib. Seetõttu ei ole need klaasi all peidus, vaid poes kõigile proovimiseks saadaval.”

Samsungi poe avamispäeval, 15. septembril on kõik tooted kuni 20% soodsamad. Sealsamas algab ka maailmas juba tunnustavaid sõnu pälvinud Samsungi uusima nutitelefoni Galaxy Note8 müük.

Note8 eeltellimine on Eestis väga hästi läinud, tellitud on üle 200 telefoni. Koos nuhvliga saavad eeltellijad kaasa ka DeX doki, mis hiljem tuleb eraldi juurde soetada. Kogu Baltikumi lõikes oli nädala alguseks omaniku leidnud rohkem kui 75% kõigist eeltellimisse tulnud nuhvlitest.

“Note8 eelmüük on Eestis väga hästi läinud ning huvi uue pliiatsiga telefoni vastu on suur,” ütles Aasma. “Seetõttu soovime poe avamisel ühe Note8 telefoni ka välja loosida – selleks peab tulema vaid poodi, kohapeal uue telefoniga endast selfie tegema ning juba samal õhtul naeratab loosiõnn ühele inimesele, kes uue Note8 reaalselt endale saab.”

Samsungi poe ametlik avamine toimub reedel, 15. septembril kell 17.00, uksed on lahti juba hommikust. Samsungi poe avapidu juhib tuntud laulja Laura Prits ning avamisele tulnud inimestele on plaanis üllatused. Samsungi poes olev tootevalik hakkab edaspidi vastavalt turule jõudvatele tootesarjadele jooksvalt uuenema.

Allikas ja meedia: tootja

KOMMENTEERI SIIN