Neljapäev, 30. mai 2024
Sony Mobile toob peatselt Eesti turule kaks uut tippnäitajatega nutitelefoni: Xperia XZ1 ja Xperia XZ1 Compact, mida esmaesitleti Berliini tehnoloogiamessil IFA 2017. Telefonid jõuavad Eestis müügile oktoobris, praegu saab ühte mudelit eeltellida.

Sügis on nutitelefoni kasutaja jaoks põnev aeg. Üksteise järel tuleb müügile vingeid nuhvleid, mille seast õige leidmine sõltub üha rohkem detailidest: kui mugav ja kiire on seadme kasutamine, milline selle jõudlus ning mis see kõik maksab?

Sony uustulnukad on varustatud uusima tehnoloogiaga ning neil on mitmeid ainulaadseid omadusi ja funktsioone – vähemalt esmapilgul tundub see nii.

– ülikiire andmeedastusega Motion-Eye kaameratehnoloogia koos Super-Slow Motion funktsiooniga, mis võimaldab salvestada aegluubis videosid 960-kaadrit sekundis. See tähendab umbes 40-kordset aeglustust taasesitusel.

– äppi 3D Creator, mille abil on võimalik skaneerida 3D-kujutisi esemetest, toidust või nägudest, ning neid 3D-printeriga trükkida või jagada-vaadata erinevates virtuaalkeskkondades.
– 10 kaadrit sekundis sarivõtet koos subjekti jälgiva autofookusega
– Hi-Res heliformaatide tuge, sealhulgas nii LDAC kui AptX-koodekit.

VÄIKE, AGA POP JA VÕIMEKAS

Uus tippmudel Xperia XZ1 on 5,2-tollise HDR FullHD ekraaniga ja eestlaste lemmikuks kujunenud pisem Xperia XZ1 Compact on 4,6-tollise HD-ekraaniga. Omadustelt on mõlemad telefonid võrdsed, mis tähendab, et Xperia XZ1 Compact on kõige suutlikum Android-mobiil omas suurusklassis.

Mõlemad telefonid on vee- ja tolmukindlad vastavalt IP65/68 sertifikaadile, sisaldavad Qualcomm Snapdragon 835 protsessorit ja uusimat Android Oreo 8.0 operatsioonisüsteemi.

Xperia XZ1 hind on 699 eurot ja Xperia XZ1 Compact hind on 599 eurot. Xperia XZ1 eeltellimine algas 14. septembril, müügile jõuavad mõlemad mudelid 10. oktoobril.

Täpsema info Sony Xperia uute mudelite kohta leiate tootja koduleheküljelt:
Xperia XZ1
Xperia XZ1 Compact

TELIA ANNAB XZ1 EELTELLIJALE KAASA VÄÄRT KINGITUSE

Eestis algas eile Sony värske lipulaeva Xperia XZ1 eelmüük, mille raames saab iga uue telefoni ostja kaasa 245 eurose kingituse.

Sony tippmudel on varustatud 5,2-tollise ekraani, 64GB mälu ning kahe võimeka kaameraga, millest tagumine on 19- ja esimene 13-megapiksline.

Telefon on Sony lipulaevale kohaselt veekindel ning põneva uuendusena kasutab seade Super Slo-Mo kaamerat, millega saab teha kvaliteetseid ja detailseid aegluubis võtteid.

Sony Xperia XZ1 eelmüük kestab Telia e-poes 14. septembrist 5. oktoobrini ning kõik kliendid, kes soetavad seadme sel ajavahemikul, saavad kingitusena kaasa Sony WH-H800 Wireless kõrvaklapid (värvus tumesinine), mille väärtus on 245€.

Lisaks kehtib telefonile eelmüügi ajal nullprotsendine intress (järelmaksu korral). Sony tippmudel on saadav neljas värvitoonis: must, hõbedane, sinine ja roosa ning seadme hind on 699 eurot. Xperia XZ1 tavamüük algab Telia müügikanalites 9. oktoobril.

Allikas ja meedia: tootja, Telia

KOMMENTEERI SIIN