Accelerista hea meediapartner, veebiajakiri Arvutimaailm teeb ülevaate selle nädala kuumematest uudistest vidinamaailmas, millega kursis võiks olla. Lugude pealkirjad juhatavad lingiga otse artiklini. Mõnusat lugemist!
Nutitelefon on olemas 64 protsendil mobiiliomanikest

Nutikate telefonide levik polegi nii valdav, nagu me kipume oma mätta otsast arvama. Selgub, et napp kaks kolmandikku tahavad nuppudeta puutetundlikus telefonis oma äppe näppida. 36 protsenti on ikka veel rahul nuppudega lihtsalt tarkade, mitte nutikate telefonidega ja ei taha äppidest (veel) midagi teada.

Olukorrast 4G maailmas: Eesti pole esirinnas

Eesti on end e-riigina hästi turundanud – ikka ja jälle satuvad siia mõned väliskorrespondendid, kes tulevad otsima maailma kiireimat mobiilset internetti ja kogu maad katvat WiFit. Tegelikult on siinne võrk kahjuks üsna keskpärane.

Xiaomi tuleb Euroopas müügile – sealhulgas ka Eestis

Sellega aga kergelt nukra alatooniga uudised lõpevad. Aeg on rõõmustada, eriti jõulude eel: Eestisse jõuab Hiina Samsung või iPhone – kuidas keegi seda Hiina imelist tootjat kutsub.

Neil on nii Samsungi kui Apple´i tipptelefonidega edukalt konkureerivad ilusad telefonid, poolmuidu saadavad pulsikellad, ruuterid ja akupangad. ABC Data asub Hiina imesid Euroopasse tooma. Millal, see veel täpselt selge pole, aga Poolas igatahes on kohe müügil. Varsti siis järelikult ka Eestis.

Kuidas mobiiliga talve pildistada?

Kõik ilmamudelid ennustavad meile suurt sula, seega peab AM-i äsja-avaldatud nõuandega kiirustama – mine kohe ja võta mobiil kaasa, pildista lund, seni kuni seda on. Etteruttavalt võib öelda, et paar nädalat tagasi sai alustatud lugu, kuidas pildistada sügist. Võib-olla saab selle loo juba nädala pärast avaldada. Sest lehti veel on – need sulavad lume alt välja.

Kaanepilt: Kaido Einama. Loe rohkem AM veebiajakirjast

Galerii: Accelerista lugejad jagavad Eesti parimaid autoreisi sihtkohti, vol 1.

 

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.