Kolmapäev, 22. mai 2024
Alates novembrist kasutatakse Eestis väljatöötatud rakendust autode digitaalseks ülevaatuseks enne kaskokindlustuse lepingu sõlmimist. 360-kraadise pildistamise rakendus teeb võimalikuks kontaktivaba kontrolli sobival ajal ja kohas.

Rakendust Caroom kasutab kaskolepingueelseks ülevaatuseks PZU Kindlustus. Paari nädala jooksul on PZU kliendid rakenduse hästi vastu võtnud ning kasutanud Caroomi rakendust nii Eesti suuremates linnades kui ka Lõuna-Eesti maastikul.

„Teadaolevalt on Caroom maailma esimene lõpptarbijale suunatud autode pildistamiseks mõeldud 360-kraadise pildistamise rakendus ja PZU Eesti üksus on esimene kindlustusettevõte, kes on formaadi sellisel kujul kasutusse võtnud. Meil on hea meel, et uus tehnoloogia on juurutatud päris äriprotsessis, mis ei ole tavaliselt nii lihtne, eriti kui see puudutab lõpptarbijaid,“ ütles Caroomi asutaja ja tegevjuht Martin Kangur.

„Võrreldes tavafotodega kiirendab rakendus protsessi nii kliendi kui ka kindlustusseltsi jaoks, sest rakendusega tehtud fotod ja edastatud info annavad sõidukist tervikliku ülevaate kaskolepingu sõlmimiseks. Usun, et kliendid hakkavad üha enam eelistama võimalust teha digitaalne ülevaatus endale sobival ajal ja kohas,“ ütles PZU sõidukikindlustuse grupi juht Claude Kaasik.

Ülevaatuseks tuleb alla laadida Caroomi rakendus iOS või Android seadmele ning järgida rakenduse juhiseid. „Rakendust on lihtne kasutada ning see on kõigile jõukohane. Kogu protsess võtab kõigest mõne minuti,“ lisas Kangur.

Foto: Caroom

KOMMENTEERI SIIN