Finnair laiendab talvepuhkuse sihtkohtade valikut ja tihendab lennugraafikut. Tartlased võivad rõõmustada – Helsingi-Tartu liinil lennatakse kuus korda nädalas. Tallinna vahet saalivad lainerid peagi senisest veelgi usinamalt.

Finnairil on käsil ettevõtte ajaloo suurim laienemine, mille osana pakub lennufirma üht parimat ja mugavamat lennuvõrku, mis ühendab meelissihtkohad Euroopas Aasia ja Põhja-Ameerikaga.

Tänu Finnairi jõulisele kasvustrateegiale avaneb eestlaste jaoks sel talvehooajal võimalus lennata mitmesse uude sihtkohta.

Talvehooajal pakub lennufirma 20 sihtkohta üle ookeani ja 100 Euroopas. Uus liin Goasse alustab 1. novembril, Puerto Vallartasse Mehhikos 5. novembril ja Puerto Plantasse Dominikaani vabariigis 30. novembril. Kuubale, Havanasse saab lendama hakata 1. detsembist.

“See talv on Finnairi 94 tegutsemisaasta jooksul märgilise tähtsusega, sest käimas on lennufirma ajaloo suurim laienemine,” selgitas Finnairi Ida-Euroopa ja Balti regiooni juht Arunas Skuja. “Lisaks mitmele uuele sihtkohale tihendame ühendusi Bangkoki, Hong Kongi ja Singapuri suundadel, mis on ühtlasi eestlaste ühed eelistatuimad talvepuhkuse veetmise kohad”.

KOODIJAGAMINE BRITISH AIRWAYSIGA TULEB

Atlandi-ülese lennuühenduse tugevdamiseks Eestis, laiendab Finnair koodijagamise partnerlust British Airwaysi lennukompaniiga, jagades enda koodi Londoni Heathrow lennujaama ja Tallinna vahelisel liinil.

“Tänu koodijagamisele avaneb eestlastele rohkem võimalusi kombineerida lende Põhja-Ameerikasse. Ka võimaldab partnerlus tagasi tuua hooajalise Helsinki-Miami liini, mis on näidanud end Tallinnast algava populaarseima pikamaa lennusuunana,” lisas Skuja.

Finnairi lendude talvehooaeg algab 29. oktoobrist ja kestab 24. märtsini. 2018. aastal lendab Finnair Tallinna ja Helsinki vahel 44 korda nädalas.

Samuti jätkuvad igapäevaselt Finnairi Helsinki -Tartu lennureisid. Tartu liinil saab lennata kuuel korral nädalas. Soomlaste Finnair on praegu ainus, mis Tartut n-ö muu maailmaga õhutee kaudu ühendab.

2018. aasta suvel plaanib Finnair Tallinna ja Helsinki vahelist lendude sagedust veelgi tihendada, lisades lennugraafikusse 17 uut lendu nädalas.

FINNAIRI PIKAMAALENDUDE SIHTKOHAD

16 korda nädalas Bangkoki
10 korda nädalas Hong Kongi
7 korda nädalas Seouli, Beijingisse, Shanghaisse, Singapuri ja New Yorki (JFK lennujaam)
5 korda nädalas Osakasse ja Nagoyasse
3 korda nädalas Chongqingi, Phuketisse ja Miamisse
2 korda nädalas Goasse, Havanasse ja Krabisse
kord nädalas Puerto Vallartasse, Puerto Platasse ja Ho Chi Minh Citysse.

MIS ON FINNAIR?

Finnairiga lendab iga aasta rohkem kui 10 miljonit reisijat enam kui 100 sihtkohta Aasias, Euroopas ja Põhja-Ameerikas. Lennufirma on esimene Euroopas, mille lennuparki kuulub Airbus A350 XWB lennuk.

Kõikidel Finnairi pikamaalendudel on tagatud ligipääs parda wifi võrgule. Finnairil on ainsa Põhjamaade lennufirmana Skytraxi 4-tärni hinnang. Lisaks on lennufirma kaheksal järjestikusel aastal võitnud parima Põhja-Euroopa lennufirma tiitli. Finnair kuulub maailma juhtivate lennufirmade liitu Oneworld.

Allikas ja meedia: Finnairi pressituba. Kaanepilt: Ylle Rajasaar

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.