Teisipäev, 16. juuli 2024
Jäätisetootja Balbiino hakkas valmistama Lõvi Leo jäätist, mille lustakas pakend tuletab meelde, et rattakiivrit on kasulik sõites alati kanda. Õnneks ei armasta jäätist ainult lapsed vaid ka suured – nii on lootus, et kiivri kasutamine on järjest populaarsem.

Politsei- ja Piirivalveameti ning kodumaise jäätisetootja AS Balbiino koostöös valmis Lõvi Leo vanillijäätis vahvlitopsis, kuhu on lisatud kommitükke. Jäätisepakendil tuletab Lõvi Leo meelde kiivri kandmise vajalikkust.

„Lõvi Leole meeldivad lapsed ja lastele meeldib jäätis. Kui Leod parajasti läheduses pole, siis saavad lapsed süüa Lõvi Leo jäätist ning pidada meeles, mida politseilõvi neile rääkinud on – näiteks, kuidas jalgrattaga ohutult sõita või teiste vastu sõbralik olla,“ selgitas Politsei- ja Piirivalveameti juhtivkorrakaitseametnik Nurmely Mitrahovitš.

„Lõvi Leole meeldib aidata kõiki lapsi ja vahel ka täiskasvanuid. Lähiajal võib Leod koos politseinikega kohata ohutuspäevadel ja teistel vahvatel üritustel,“ lisas Mitrahovitš.

„Balbiinol on hea meel, et saame aidata Lõvi Leol olla nähtavamal ja tuletada lastele meelde kiivri tähtsust. Lõvipoisi ettepanek ühendada kaks tema lemmikut, kommid ja jäätis, inspireeris meie jäätisemeistreid ning nii valmiski Lõvi Leo vanillijäätis vahvlitopsis,“ ütles AS Balbiino turundusdirektor Heikki Põhi.

Lõvi Leo vanillijäätisse (180 ml/78g) on lisatud värviliste šokolaadi-nööbikommide tükke ning selle vahvlitopsi katab šokolaadiglasuur.

Loe uuesti kahe lapse isa Marek Lebeni valusat lugu, mis kutsub lapsevanemaid üles eeskuju näitama, kandma rattakiivrit ise ja tuletama selle vajalikkust meelde ka oma lastele.

KOMMENTEERI SIIN