Kolmapäev, 24. juuli 2024
Millal jõuab konkreetne uudismudel Eestis müügile? Miks just see auto on hea? Mis on auto hind ja kui suur liisinguprotsent? Vastuse leiab internetis kahe kiire näpuliigutusega Swedbanki 2018. aasta mudelikalendri abil.

AUTOKALENDRI LEIAD SIIT

Autokalendreid koostavad Eestis mitmed väljaanded. Interneti mudelikalendri eeliseks on selle uuendatavus – kui juhtub, et mõni uudismudel jõuab planeeritust erineval ajal Eestisse, on “klotse” ümber tõsta suhteliselt lihtne.

Samas on printmeedial omad eelised – näiteks Autoleht ja What Car? lisavad mudelikalendri juurde ka mõne oodatud proovisõiduloo või jagavad soovitusi, kuidas teha valik eri marki samalaadsete toodete vahel. Igale oma!

Kui aga ajakirjad on läbi lapatud ja ostusoov hakkab endast järjest jõulisemalt märku andma, on meie viidatud Swedi autokalender kohe käeulatuses ja pakub hea ülevaate. Kahe sõrmeliigutusega link lahti ning siis pilguga üle kalendri – millal mis mudeliga proovisõitu teha?

Lisaks annab kalender kätte põhilise teabe: mis autoga tegu, mis on orienteeruv hind, link müüja juurde ning liisingukalkulaator. Ehk siis kaks pluss kaks ja tehtud!

Varasemalt oleme Acceleristas teinud ka oma kalendri, aga elu on näidanud, et pidev andmete uuendamine ja loo ikka ja jälle esile tõstmine koos vabandusega “oih, väike muudatus!” – ei ole jätkusuutlik lahendus.

Swedbank’i autokalendri on koostöös maaletoojatega kokku pannud vilunud autoajakirjanik Tõnu Tramm. Kas teadsite, et mees peab – lisaks arvukatele kaastöödele automeedias – põnevat blogi? Soovitame lugeda!

Tõnu Trammi blogi leiab siit

Allikas: Swedbank autokalender

KOMMENTEERI SIIN