Esmaspäev, 27. mai 2024
Nordica lennutas 2018. aasta jaanuaris eri sihtkohtadesse üle 39 000 reisija. Võrreldes 2017. aasta jaanuariga on reisijate arv kasvanud üle 16 protsendi. Iga neljas Tallinnast lendaja eelistab Nordicat.

2018. aasta on Nordicale alanud plaanipäraselt. Reisijate arv kasvas esimesel kuul üle 16 protsendi võrreldes 2017. aasta jaanuariga. Talvehooajal teenindatakse Tallinnast 12 sihtkohta.

Nordica turundus- ja kommunikatsioonijuht Toomas Uibo ütleb, et ärilendude hooaeg on täies hoos ning lennuhuviliste kasv ärireisijate segmendis valmistab rõõmu.

„Nordica eelis on jätkuvalt kõige suurem valik otselende Tallinnast, mis toimuvad ärilendajatele mugavatel kellaaegadel ning põhimõttel „hommikul vara kohtumisele ja õhtuks koju tagasi”.”

MÜNCHEN, STOCKHOLM, VARSSAVI

Jaanuris olid populaarseimad sihtkohad München, Stockholm ja Varssavi. Üle 78 protsendi lendudest väljus 15-minutise täpsusega ja nende regulaarsus oli 97,5 protsenti.

Jaanuaris tegi Nordica kokku u 900 lendu. Sel aastal lisandub ettevõtte liinivõrku kolm uut sihtkohta: 27. aprillil alustatakse lende Skandinaavia suurimasse sõlmjaama Kopenhaagenisse.

1. juunil alustab omamaine lennuettevõte soojamaareise Makedoonia populaarsesse suvituskohta Ohridi ja 16. juunil Musta mere äärsesse kuurortlinna Constanțasse.

Kuulsaim Musta mere äärne kuurort Rumeenias on Mamaia, mis paikneb riigi suuruselt teisest linnast Constantast pooletunnise rongisõidu kaugusel põhjas.

Hooaeg algab Rumeenia tuntuimas suvekuurortis 1. mail ja kestab heade ilmadega isegi septembri lõpuni. Constanta pakub paljudele huvilistele midagi – lisaks rannapuhkusele võib siin hulluda ka arhitektuuripärle või restorane jahtides.

Vaata lisa siit

Lendamise ABC: kuidas valida keskkonnasõbralikku lennufirmat, osa 2

Allikas: Nordica. Kaanepilt: Ylle Rajasaar

KOMMENTEERI SIIN