Laupäev, 25. mai 2024
Lennuinstruktor ja piloot, ideedegeneraator, pööraste ettevõtmiste ellukutsuja Toomas Uibo, kes viimati viis teadusvõistluse Rakett69 võitja Frida Laigu pilvedesse ja sundis teda siis igasuguse eelkoolituseta hädamaanduma, hakkab Eesti rahvuslikus lennukompaniis Nordica pileteid müüma!  Edastame siinkohal Toomase lustaka teate kõigile lennusõpradele.
toomas uibo nordica

“Tegelikult on mul kaks uudist. Esimene uudis on see, et ma lahkun Nordica nõukogust. See on olnud üks vägev reis esimesest päevast peale. Olen sellele ettevõttele kogu aeg ja kogu hingest kaasa elanud. Näinud lähedalt seda vilet ja valu mida inimesed seal firmas kogesid.

Tehtud on raskeid otsuseid ja siis on tehtud veel raskemaid otsuseid. „Severe turbulence“ ütleks lennukikapten esimese aasta kohta.Skeptikuid väljastpoolt on tulnud veenda, usku on tulnud süstida. Väljagi on naerdud ja ega kõik tänagi ei usu veel… Aga alla ei tohi anda!

Mina usun, et tänaseks on meil taas päris oma, toimiv lennufirma, turvalise partneri tiiva all. Üksi oleks raske, üksi oleks võimatu – see oli esimesest päevast teada.

Nüüd lendame laminaarsematesse õhukihtidesse ja töötame stabiilse kasvu ning investeeringute tagasiteenimise nimel. Seetõttu ei tekita nõukogust lahkumine halba tunnet. Anonüümne kommentaator hüüab pragu lootusrikkalt: „Rott põgeneb uppuvalt laevalt!“

Teine uudis on see, et see rott ei põgene vaid võtab suuna trümmi sügavustesse. Vaatab ringi kus lekib, parandab ja pumpab pilsivett. Mina, jah, mina, asun kõikidele eesti inimestele Nordica pileteid müüma!

Igasuguste uhkete ametinimetuste vahel oli valida, aga piletimüüja tundub mulle praegu kõige ausam ja selgem (The Piletimüüja, kui soovite välismaa keeles pöörduda). Erilist hoolt kannab The Piletimüüja korporatiivklientide eest!

Tulevik trümmis paistab paljulubav – me paneme selle laeva lendama! Mul on überlahedad kolleegid, sellised kellega mägesid liigutada. 2017 eelarve on kinnitatud ja nüüd on vaja numbrid ära teha.

Naljakas, ükskõik kellega teist – keda tunnen – kohtun ja vestlema jään, veereb jutt mõne minuti pärast igal juhul lennukitele ja lendamisele. Nii on see olnud juba rohkem kui 15 aastat.

Nüüd on see siis töö. Ei, mitte Sinuga, mu sõber, lennukitest rääkimine vaid lendamine. Len-da-mi-ne! Sinu unistuse täitmine, kui nii võib öelda.

Ma loodan, et see minu kirg ja armastus lennunduse vastu kiirgab ka Sinu peale hea sõber ja, et kui Sa teinekord kõhkled millise firmaga lennata siis ära enam kõhkle, räägi minuga, küsi minult. Ja ma vastan alati ühtemoodi: SEE ON NORDICA!”

[dropcap]ACCELERISTA KOMM [/dropcap]Toomas, meil on Sinu uudisest sõnulseletamatult hea meel. Esiteks: me elame Nordica igale sammule täiega kaasa. Teiseks, meile meeldib Nordicaga hirmsasti lennata – kõige kaunimad lennukid on meite Nordical ja kõige armsamad pardateenindajad on meitel ja kõige tähtsam lennusuund – ikka koju, Eestisse – on meitel! No ja nüüd siis kõige ägedam Eesti piletimüügiosakonna juht on ka meitel!

Kolmandaks, Sa lubasid, et nüüd hakkad Acceleristale rohkem kirjutama ja lubasid ka lahedaid seiklusi! Ja isegi seda, et mõnikord sosistad meile mõne saladuse, mida mitte-mitte-mitte keegi veel ei tea, ja meie… ei räägi edasi enne ka, kui on a e g. Jõudu ja edu uues ametis, Sina kartmatu taevavallutaja!

Pletimüügi taevaseid trende saad jälgida siit

Tekst: Toomas Uibo, toimetas Ylle Rajasaar. Pilt NAA

https://www.accelerista.com/veok/lennuk/toomas-uibo-igast-raketlasest-voib-saada-piloot-igast-piloodist-raketlast-ei-saa/

KOMMENTEERI SIIN