Neljapäev, 25. juuli 2024
Politsei-ja Piirivalveamet koostöös Lastekaitse Liidu, Maanteeameti, Tallinna Kiirabi ja paljude teistega on valmis saanud koolilaste vanematele mõeldud väljaande “Ohutusraamat koolilapse vanematele”. Raamat on internetist tänasest tasuta allalaetav kõigile huvilistele.

RAAMATU SAAD ALLA LAADIDA SIIT

ohutusraamat lapsevanematele

“Septembriga on alguse saanud ilus ja tähtis aeg kõigile lastele, kes alustavad või jätkavad kooliteed. Uus elujärk muudab paljude perede senist elukorraldust, annab märku laste uutest vajadustest ning huvidest ja on algus uutele harjumustele.

Koos lapsega tuleb kasvada ja areneda ka tema lähedastel. Usalduslik ja lähedane suhe lapse ja elu kogenud täiskasvanu vahel on parim viis, kuidas hoida, kaitsta ja suunata noort inimest, kes on just alustanud elutarkuse kogumist.

Oleme koos enda koostööpartneritega kogunud ohutusraamatu kaante vahele need elutarkused, mis oleksid väärt jagamist ja teadmist. Usume, et koos ohutusõpetust jagades saame tagada ja hoida laste ja nende perede turvatunnet,” seisab raamatu autorite avalikus kaaskirjas.

Allikas ja meedia: Politsei- ja Piirivalveamet

KOMMENTEERI SIIN