Reede, 19. aprill 2024
Tartu Näituste keskuses toimub 10-12. märtsil 2023 moto- ja elustiilimess Motoexotica, kus saab tutvuda uute rattamudelitega, uudistada eksootilisi iseehitatud projektirattaid ning lisaks on avatud suurel alal Eesti Vanamootorrattaklubi Unic-Moto uunikumrataste väljapanek.

Motoexotica üheks naelaks on kindlasti uhiuue Royal Enfield Intercaptori loosimine, selleks tuleb soetada 10-eurone loosikupong. Õnnelik võitja selgub pühapäeval messi lõppedes.

Projektirataste näitusele on toodud põnevaid projekte üle Eesti – nii külgkorvid ja soolorattad kui ka bensiinimotikate kõrval pilkupüüdvad elektrimootorrattad. Kokku on uudistamiseks väljas 20 sõidukit. Samamoodi jagub vaatamist Motoremi mootorrattaboksis, kust leiab nii värskelt restaureeritud kui ka täiesti ümberehitatud tsikleid.

Kuna aasta 2023 on mootorrattamaailmas tähtis juubelite aasta, on Unic-Moto pühendanud oma seekordse väljapaneku kolmele juubilarile. Legendaarne mootorratas Harley-Davidson saab 120-aastaseks, oma ajastu kiireimad tsikleid ehitanud BMW peab sajandat sünnipäeva ning lisaks möödub tänavu 17. septembril 90 aastat päevast, mil Tallinnas Pirita-Kose-Kloostrimetsa ringteel korraldati esimene Eesti Suursõit.

Motoexotica on avatud laupäeval kell 10-18 ja pühapäeval kell 10-16. Vaatamist ja imetlemist jagub kõigile!

Fotod: Gerli Ramler

KOMMENTEERI SIIN