Reede, 14. juuni 2024
Tesla teab, et muusika-ja valgusmäng töötavad alati. Eriti kui on jõulud. Ja veel eriti siis, kui sul on käepärast kolm ahvatlevat Tesla Model X-i, mis muusika taktis ja täielikus sünkroonis suudavad vilgutada tulesid ja elegantselt avada oma “kajakatiibu”. See on tõeline Model X-mas!

Mõni päev tagasi läks viralisse ühe Tesla Model X-mas peol viibinud külastaja video sellest kolmekast. Tookord mõtlesime, et huvitav, kas nii jääbki? Et virvendav pilt ja tagant kostvad ohked, laadis “oh my god!” jms. on parim, mida Tesla seekord suudab? Õnneks ei. Kulus päevake ja ametlik Model X-mas video paiskus massidesse. Nautige, Tesla-sõbrad… ja no kõik teised ka. Pühad veel kestavad!

[dropcap]ACCELERISTA KOMM[/dropcap] Olgem ausad, see näeb lihtsam välja, kui seda teha on. Selleks, et saada muusikaga sünkroonis vilkuma kõik kellad ja viled, peavad režissöör ja valgusmeister jõhkralt vaeva nägema ning leidma vähemalt ühe väga pädeva inseneri, kes suudaks kogu selleks sõuks vajaliku juhtmepuntra õigesse kohta vedada ja õigesti ära ühendada. Lisaks on vaja kolme kajakatiibset autot, mille kättesaamisega on… raskusi. Tootja muidugi võib, aga ikkagi tahaks teada, kellele Jõuluvana need sõidukid pärast sõud viib. Kui viib…

Nii, et ärme kurda, et muss on veits lame ja pilt pime ja üldse oleks võinud kogu see asi märksa parem välja näha. Andke õhku, eks, las kutid harjutavad. Järgmine jõul juba paremini! Merry Model X-mas!

Allikas ja meedia: tootja, Youtube

KOMMENTEERI SIIN