Esmaspäev, 15. juuli 2024
Audi on valmis saanud omanäolise reklaamiga, milles kinnitab, et kõik olukorrad on quattro jaoks pädevad olukorrad ja suusatada saab ka lumeta. Selle tõestuseks kihutab prantsuse mägisuusatalent Candide Thovex mööda rohelisi mäenõlvu, otse… Q7 pakiruumi. Supsti, ojee!

Tegelikult muidugi on lumevaene talv mägismaal turismiäri ajavatele ettevõtjatele katastroof. Juba mitmendat aastat kurdavad Šveitsis, Austrias, Prantsusmaal jm. asuvate mägikuurortide omanikud, et neil ei lähe enam nii hästi kui varem – hooaeg algab hiljem ja lõpeb varem, suusaturistid ei julge enam puhkusi broneerida, sest pole teada, kas lund on või ei.

[dropcap]ACCELERISTA KOMM [/dropcap]Inimene on oma olemuselt kohaneja. Vaadates seda reklaami – kui raske see ikka olla saab, lihtsalt liuelda laiadel suuskadel mööda mäenõlva ja metsarada? Suusk on ju libe, hein ja okkavaip samuti. Vot, iseasi, kuidas mööda silda või betooni klõbistada oleks… Aga kui lund ei ole (ja ei tule), suusatada tahaks sellegipoolest, siis mingi võimaluse leiab ikka. Põrgu see kliimamuutus, elagu heinamaad.

Allikas: Audi

KOMMENTEERI SIIN