Pühapäev, 14. aprill 2024
Kindlustusfirma Insure.com viis läbi uuringu, et teada saada, millised autod naistele tegelikult meeldivad. Küsitlusele vastanud paar tuhat naist reastasid mudelid, mis neile silma järgi kõige kaunimad ja ahvatlevamad tunduvad. Sealjuures ei olnud oluline, et tegu oleks uudismudeliga. Esikümne põhjal saab öelda, et naistele meeldivad kõikvõimaliku kuju ja suurusega kallid, kiired ja võimsad autod.

Neil, kes arvavad, et naistele meeldivad sportautod, on vaid osaliselt õigus. Naised valivad silmailu ning see võib olla mistahes kujuga ning nimega. Nii et härrad, kui hakkate ostma uut autot, mis vastassugu ligi tõmbaks, on teil allolevast nimekirjast laialdaselt valikut. Enne lõpliku otsuse langetamist tasub lugeda, mismoodi naised ühe või teise mudeli võidukasse esikümnesse jõudmist on põhjendanud. Sealt leiab päris kasulikke vihjeid.

10. Jeep Wrangler

uuring Wrangler

Mõnikord tahab naine lihtsalt meest, kes sõidab karmi off-road autoga. Seega pole üllatus, et Jeep Wrangler uuringu TOP10sse jõudis.

Insure.com uuringu kohaselt on kõige seksikamad mehed, kes sõidavad musta pikapiga, aga mudelinimistus on just Jeep Wrangler see, mis tekitab naises tunde, et mees on võimukas ja peatamatu. Need on omadused, mis panevad naise end tundma naiseliku ja … metsikuna.

9. Ferrari GTO

uuring ferrari

Ferrari GTO-st on mitmeid versioone ja mõnda vintage mudelit loetakse maailma kallimate autode hulka. CNN Money andmete kohaselt müüdi mõned aastad tagasi 1962-63 Ferrari GTO Berlinetta oksjonil 38 miljoni dollari eest. Millisele naisele see ostja ei meeldiks?

Realistlikult võttes maksab kõige odavam Ferrari GTO umbes 200 000 dollarit, kui te ei osta just odavamat, kasutatud mudelit, mis samas oleks siiski palju kallim kui tavaline auto. Vaatame tõele näkku, ükskõik millise Ferrariga on mitmete naisolevuste huvi garanteeritud. Te võite saada isegi midagi enamat kui huvi, mis võib olla ka teie eesmärk. Vaadake lihtsalt ette, et ta vaid teie autot ei jahiks.

[sam_pro id=”1_1″ codes=”true”]

8. Cadillac Eldorado

cadillac eldorado

Cadillac Eldorado kiirgab nii stiilsust kui jõukust. Luksuskupee on saadaval nii kõva kui pehme katusega. See on täiuslik auto loodusesse sõitmiseks, sifoonsall lohaka elegantsiga kaela seotud, juuksed lehvimas ja muusika mängimas.

Naistele meeldivad nende autode juures stiilsus, staatus ja lisavidinad, mida kõikides Cadillacides küllaga jagub. Lisavarustusena kaasnev Bose helisüsteem lubab ka natuke uhkustada. Naistele meeldib olla mehega, kes kontrollib olukorda; ja see Cadillac räägib just sellest.

7. Dodge Viper

dodge_viper_srt10_acr_14

Selle madala, V10-mootoriga ja aerodünaamilise kerega auto puhul rakendub täiel määral „naistele meeldivad sportautod“-stereotüüp. Dodge Viper on väga kiire ja seksikas, ning tõmbab kindlalt ligi peaaegu igat tüüpi naisi.

Läbinisti ameerikalik Dodge Viper on tehtud Detroidis, mis on koduks Ameerika vägevaimatele autodele- Uuring ütleb, et naiste silmis iseloomustab see sõiduk üdini enesekindlat meest, kellele meeldib oma auto ja naisega natuke ohu ja riski piiril mängida. Muidugi saab kõige rohkem pilke punane Viper, ent tähelepanu tõmbamisega saab hakkama iga värv.

6. BMW M6 Cabrio

uuring BMW M6

BMW on alati esindanud kõrget varalist ja sotsiaalset staatust. Kuigi Saksa autotootjal on nüüd rohkem konkurentsi Lexuse ja teiste luksusautode poolt, on see siiski sotsiaalsete pürgijate nimekirjas kõrgel kohal. See on ka põhjus, miks mõned naised parvlevad BMW-ga sõitvate meeste ümber.

Uuring väidab, et naiste silmis on BMW M6 Cabrio üks silmapaistvamaid omataoliste seas. Seksikas kabriolett näeb eriti hea ja sportlikult elegantne välja. BMW tõmbab ligi põhimõtteliselt igat tüüpi naisi, nii et see on väga turvaline valik.

5. Bugatti Veyron

bugatti veyron

Vanasti oli haruldase Bugatti Veyroni nägemine sündmus omaette. Tegelikult on Bugattisid teedel endiselt vähe näha. Sellegipoolest on Bugatti Veyron ehtne klassik.

Kuigi see on sportauto, on see äärmiselt elegantne ja moodsat tehnoloogiat täis. Kuna see on üks unikaalsemaid autosid selles nimekirjas, võib kindel olla, et see on atraktiivne kõige unikaalsemate ja ilusamate naiste jaoks. Eeldusel, et “unikaalne ja ilus” tähendab selles kontekstis autogurmaani, kes teab, millega tegu ja oskab seda hinnata.

4. Lamborghini

lamborghini_countach_lp400_35

Fotol on Lamborghini Countach, mis on 1974-1990 aastatel Itaalias toodetud võimas V12-mootoriga sportauto. Seda mudelit peetakse Lamborghini stanadardiks, mille järgi on disainitud kõik tulevased mudelid.

Muidugi on ka see äärmiselt kallis auto, mis näitab kohe ära, et omaniku finantsolukord on väga hea. Enamik naisi teavad, et Itaalia sportautod tähendavad raha, seega on eriline huvi Lamborghiniga sõitva mehe vastu garanteeritud.

3. Hummer

hummer_h3_adventure_10

Sellesse nimekirja Hummeri lisamine võib tunduda üllatav. See pole sugugi kõige seksikam ega siledam auto, kuid sellest õhkub võimu ja karmi käitumist. Vanema Hummeri võib endale soetada üsna hea hinnaga, isegi paarikümne tuhande euroga. Uus Hummer maksab muidugi suurele Hummerile kohaselt, oluliselt rohkem.

2015. aasta mudel on tehtud linnamaasturilikumaks, kuid säilitatud on margi signatuurvälimust. Uuring näitab, et Hummer meeldib loodustarmastavale naisele, kes tahab olla karmi, meheliku mehega, kes kaitseks teda metsa, aga mitte endas peituva metslooma eest.

2. Porsche

Porsche mudelid

Varemmainitud Insure.com uurimuses oli Porsche üks kolmest naistele meeldivaimast autost ning just seepärast ei tõsta seekordne esikümme esile ühtegi konkreetset mudelit. Porsche on Porsche, mudelist olenemata. Porsched on kallid ja sportlikud. Tervelt 11% uurimuses osalenud naistest nimetasid Porschet oma lemmiksportautoks ja eelistasid musta, hõbedast või punast värvi.

Porsche nimi on alati iga sportautofänni keelel, seega ei ole üllatav, et selle margi omanike ümber ka külluses naisi tiirleb.

1. Maserati

maserati

Eksklusiivne Maserati on üks seksikamaid autosid, mudelist olenemata. Nagu kirjutab ajakiri Car and Driver „on Maserati mootori häälel naistele bioloogiline mõju“. See väide põhineb Briti kindlustusfirma uuringul, mille raames lasti naistel kuulata erinevate autode hääli. Uurimus andis väga huvitavaid tulemusi.

Testitud naiste veres kerkis pärast Maserati mootori hääle kuulamist testosterooni tase, mis üldiselt tähendab, et nende libiido liikus väga positiivses suunas. Ideaalis võib sellise auto omamine mehe huvitatud naistega ümbritseda. Kui te aga sellist endale lubada ei saa, võite hankida vastava telefonihelina.

[dropcap]ACCELERISTA KOMM [/dropcap]Oleks huvitav teada saada, milline näeks välja eestlannade seksikamate sõidukite esikümme. Kas leiaksime sealt praktilisema väärtusega sõidukid nagu Toyota Auris või VW Golf? Tõenäoliselt siiski mitte, oluliselt tõsiseltvõetavamad uuringud kui ühe aktiivse kindlustusfirma läbiviidud küsitlus, kinnitavad, et naised kogu maailmas unistavad kaunitest, võimsatest ja kallitest autodest. Unistamine on ju tasuta.

Insurance.com uuring sisaldab ridamisi pooltõdesid, mis kulmu kergitama panevad. Näiteks Hummer kui “loodusesõbrast naise lemmikauto”. Tähendab, vabandust, kui selle autoga meest on vaja üksnes selleks, et päästa õrna naist ohtliku looduse käest, siis miks mitte sõita juba kohe harvesteriga peale? Saaks mure murtud, puud ka. Või siis Bugatti Veyron – istuge sisse, proovige kõrvalistmel sõita ja siis räägime edasi purskavast seksikusest. Või noh, sõidame parem kohe EMOsse.

Kokkuvõtteks – säärane uuring on tore küll, aga seda ei tohi liiga tõsiselt võtta. Tegu on meelelahutusega; või hoopiski kavala ostusoovitusega. Tahad olla mees, luhvtita oma sajalisi, osta kallis auto, kindlusta see meie juures ja… unista edasi. Kaasaegsed naised on piisavalt iseseisvad, et soovi korral endale see ainuõige seksikas neljarattaline garaaži veeretada; lihtsalt, sellest ei räägi uuring enamasti midagi. Sest naine langetab otsuse, ostab; sõidab. Ja tunneb end hästi.

Allikas: Insurance.com. Pildid: tootjad, kaanepilt Pixabay

KOMMENTEERI SIIN