Laupäev, 13. aprill 2024
12. märtsist alates ei saa Tallinnas ühissõidukisse enam esiuksest siseneda, samuti ei saa juhilt enam osta piletit. Lisameetmed rakendatakse COVID19 viiruse leviku ennetamiseks.

Seoses koroonaviiruse COVID19 levikuga loobutakse TLT bussides, trammides ja trollibussides 12. märtsi jooksul piletite müügist sõidukijuhtide käest.

Samuti ei ole reisijatel võimalik enam bussidesse ja trollibussidesse siseneda esiuksest ning sõidukijuhtide kaitseks luuakse sanitaartsoon esiuksest kuni esimese istmereani.

Tallinna Linnatranspordi juhatuse esimehe kinnitusel on tegemist ettevaatusabinõudega juhuks kui COVID19 viirus peaks saavutama kiirema leviku.

„Meetmed hakatakse rakendama alates tänasest päevast (12. 03. 2020.) need kehtivad kuni olukorra ohuhinnangu muutumiseni. Uued meetmed tekitavad ühistranspordi kasutajatele ebamugavusi, kuid loodame inimeste mõistvale suhtumisele.“

Ühistranspordi pileteid on bussides, trammides ning trollibussides jätkuvalt võimalik osta nii validaatori viipemaksega, internetist või ka mobiiltelefoniga.

Loe siit, kuidas Tallinnas ühissõidukeid puhastatakse koroonaviiruse puhangu tõkestamiseks

Allikas: Tallinna Linnatranspordi AS

KOMMENTEERI SIIN