Laupäev, 15. juuni 2024
Maailma üks vanemaid tegutsevaid autotootjaid uuendab põhjalikult oma identiteeti ning võtab kasutusele uue logo, pöörates kaubamärgi ajaloos uue lehekülje. Alates 25. veebruarist 2021 asendab senist figuuri suursugune ja vapilik lõvipea.

Alates 1850. aastast on ettevõttel olnud kasutusel kümme erinevat logo, mis kõik inspireeritud lõvist. Uus, üheteistkümnes lõvi paistab eelkäijatega võrreldes silma eelkõige jõulisuse ja ajatu elegantsiga.

Peugeot on alati ajaga kaasas käinud, olnud innovatsiooni eesliinil ja pakkunud omast ajast ette rutates uute vajaduste, harjumuste ja muutustega kokku sobivaid mobiilsuslahendusi.

Viimase 10 aasta jooksul on kogu mudelirivi läbinud kardinaalseid muudatusi nii disainis kui tehnoloogiates ning alates 2010. aastast kasutusel olnud lõvimärk läbibki uuenduskuuri peamiselt selleks, et hoida sammu Peugeot autode kiire arenguga ja jõulise liikumisega preemium-segmendi poole.

Värske identiteediga uuenev mudelirivi juhatatakse sisse täiesti uue Peugeot 308-ga, mis veel sel aastal turule jõuab.

Uus logo on loodud kestma

Just seetõttu on otsustatud valida vapilik disain – ajatu ja universaalne vorm, mis sümboliseerib ühtekuuluvust ja tunnustust. Enesekindla uue identiteediga liidab Peugeot oma pika ajaloo hüpermodernsusega.

Peugeot’ uus identiteet põimib endas kaks olulist põhimõtet:

Ela hetkes – maailmas, mis pidevalt muutub ja üha kiiremini areneb, on just aeg saanud üheks kallimaks varaks. Selles muutuvas maailmas pakub Peugeot võimaluse nautida iga hetke täiel rinnal.

Naudi kompromissitut kvaliteeti – Peugeot’ lubab pakkuda ühtlaselt kvaliteetset brändikogemust kõigis kokkupuutekohtades kliendi ja brändi vahel: autod, müügiesindused, lisavarustus, veebilehed ja kommunikatsioon.

Uue ajastu lõvid

Brändi eesmärk on julgustada oma kliente haarama oma aja ohjad ja nautima iga hetke. Läbi värske rahvusvahelise kampaania pürib Peugeot uuele territooriumile – aeg. Igas vanuses, erinevatest kultuuriruumidest ja mitmekülgsete taustadega “uue ajastu lõvid” hindavad võimu ja raha asemel eelkõige kvaliteetaega.

Peugeot on esindatud 160 riigis 10 000 müügikohaga ja mullu müüdi maailmas peaaegu 1 200 000 uut sõidukit.

Rohkem infot leiab siin klikkides.

Foto: Peugeot

KOMMENTEERI SIIN