Teisipäeval, 24. mail sai noor, talendikas ning lootustandev filmi- ja teatrinäitleja Franz Malmsten suviseks kasutamiseks uue Hyundai i20 N-i.

Franz on end juba edasipüüdliku ning andeka noore tulevikutegijana tõestanud ja teinud suurepäraseid rollisooritusi Eesti kassahittides „Soo“, „Talve“ ning „Apteeker Melchior“. Lisaks tuli Franz varasuvise üllatusena menusaate „Maskis laulja“ Sinise Ahvi maski alt võitjana välja.

Ka Hyundai on olnud paaril viimasel aastal võidulainel, noppides aasta auto auhindu nii Eesti kui Euroopa turgudelt. Lisaks pärjati Ioniq 5 lausa Maailma aasta auto 2022 tiitliga!

Elu ei ole vaid sõitmine punktist A punkti B – nautima peab ka kulgemist ning i20 N on selleks ideaalne kaaslane. Meie i20 N-i ja Hyundai teiste lõbusate N-autode arvustusi saab näiteks lähemalt lugeda siit ja siit. Hyundai i20 N pakub innustust, võidujanu ning nooruslikku uljust, sobides Franzule kui valatult.

“See projekt on mulle väga südamelähedane. Eriti kui esimene auto, millega ma sõitma õppisin, oli minu vanaisa Hyundai Accent. Autohuvilisena hoian valdkonna uudistel pidevalt silma peal ning see mudel püüdis mu tähelepanu juba alguses,“ kommenteeris Franz koostööd Hyundaiga. Franz on koos Otto Tiidermanni ja teiste sõpradega mitmeid autosid arvustanud – neid videoid saab vaadata siin klikkides.

Hyundai i20 N on kindlasti Franzule suureks abiks, et suvisel kiirel ajal paljudes projektides kaasa lüüa ning noorusliku uljusega uusi edusamme saavutada.

Foto: Hyundai

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.