Esmaspäev, 27. mai 2024
Eesti päritolu transpordiplatvorm Taxify jätkas Austraalia vallutamist, käivitades teenuse Melbourne’is. Melbourne’i klientidele on Taxify teenus kättesaadav alates 25. jaanuari varahommikust kohaliku aja järgi.

Taxify avas teenuse Melbourne’is rohkem kui 10 tuhande registreerunud juhiga. Lisaks on enne teenuse käivitamist Taxify rakenduse alla laadinud juba kümned tuhanded kohalikud.

“Sydney eduka avamise järel on huvi teenuse vastu olnud kõrge. Tänasest saavad ka Melbourne’i elanikud valida kohalike alternatiivide seast soodsaima ja kvaliteetseima sõiduteenuse,” selgitas Taxify asutaja ja tegevjuht Markus Villig.

2018. aastal on ettevõttel plaanis nii jätkata laienemist kui tugevdada turupositsiooni olemasolevatel turgudel. “Plaanime teenuse avada mitmetes uutes linnades Austraalias, Euroopas ja Aafrikas,” lisas Villig.

Austraalia Victoria osariigi pealinna Melbourne’i klientidele on Taxify teenus kättesaadav alates 25. jaanuari varahommikust kohaliku aja järgi.

Melbourne on linn Austraalia kagurannikul Port Philipi lahe ääres Yarra jõe suudmes, Victoria osariigi suurim linn ja pealinn. Melbourne on elanike arvult (4 442 918 inimest 2014. aastal) teine linn Austraalias Sydney järel. Linnastu pindala on 9900 km².

Taxify on 2013. aastal asutatud eestimaine tehnoloogiafirma, mis arendab transpordiplatvormi üleilmselt. Taxify tegutseb rohkem kui 30 linnas ja 23 erinevas riigis, vahendades aastas kümneid miljoneid sõite.

Firmas töötab globaalselt üle 400 000 inimese. 2017. aasta augustis alustas Taxify strateegilist koostööd maailma suurima sõidujagamisteenuse pakkujaga Didi Chuxing. Taxify rakendus on saadaval iOS ja Android platvormidele.

Allikas: Taxify. Kaanepilt: Pixabay

KOMMENTEERI SIIN