Esmaspäev, 15. juuli 2024
Stefan Arand langes Itaalia GP tulemusena hooaja punktitabelis koha võrra. Üle katuse käinud Arand tõdes, et teist korda ta sarnast “pesumasinat” enam kogeda ei soovi.

Hommikune sprindisõit, mis ilmastiku tõttu eile ära jäi, andis enesekindlust. “Kuigi stardiga võrreldes andsin ühe koha ära, siis kindlad punktid koju ja põhisõiduks hea enesetunne,” ütles Arand. Raja eripärast tulenevalt tehti lendstart, mille järel pea kohe ka Stefan oma paadi lendu lasi.

Tihedalt koos ja eesolevaid sõitjaid rünnates sattus Arandi paat parempöördes halba lainesse ning ümber paiskumine oli vältimatu. “Korralik pesumasin, õnneks sain kiirelt paadist välja ja pääste oli kohe kohal, aga selline see meie sport on. Esimene nippel F1 paadiga, rohkem ei soovi,” lisas Arand.

Hooaja punktitabelis langes Stefan Arand koha võrra, kuid ei saa öelda, et TOP3 oleks püüdmatus kaguses. Tänane sõit oli täis üllatusi ja startinud 18. paadist jõudis finišisse vaid 12. Katkestajate seas oli ka senine MM liider rootslane Erik Stark.

Meeskondlikus arvestuses jagavad esikohta Stefani esindatav Team Vietnam ning Sharjah Team, mille esindajaks on ka hooaja üldarvestuse esikohale kerkinud Kanada sõitja Rusty Wyatt. Parima stardikoha karika arvestuses on endiselt esikohal Stefani meeskonna kaaslane, eelmise aasta F1 paadiklassi maailmameister Jonas Andersson.

Itaalia GP põhisõit oli koos eestikeelsete kommentaaridega jälgitav ka ERR Spordiportaali vahendusel. Stefani tegemistele saab kaasa elada tema sotsiaalmeedia kaudu:

https://www.facebook.com/stefanarandracing https://www.instagram.com/stefan.arand/
Võistluste kokkuvõtted ning pikem videomaterjal: https://bit.ly/stefanarand
F1H2O koduleht: https://www.f1h2o.com/
F1H2O Youtube kanal: https://www.youtube.com/@F1h2o/

Kaanepilt: Arandi pressitiim

KOMMENTEERI SIIN