Reede, 14. juuni 2024
Pärnumaal on nüüdsest olemas ametlik BMW teeninduskeskus, kuhu saavad oma neljarattalist korrastama tulla kõigi Baieri tehases toodetud autode omanikud – meistrite jaoks on “kogenud” BMW-d värskendav väljakutse.

2008. aastast Eesti turul edukalt tegutsenud automüüja ja volitatud teenindaja Eurostauto avas suvepealinnas Pärnus 23. märtsil BMW margiteeninduse.

Eurostauto Pärnu esindus

Tegu on regiooni ainsa ametliku BMW teeninduskeskusega, kus on olemas tänapäevased võimalused teostada nii tavapäraseid hooldustöid, keretöid kui taastada ka näiteks BMW hobiautosid.

Eurostauto on aastaid edukalt müünud Aasia autobrände, 2020. aastal laiendati tegevust ning avati United Motors AS-iga koostöös Jeepi müügi- ja teeninduskeskus. 2021. aasta märtsis avati ettevõtte avarates ruumides moodne BMW autoriseeritud teeninduskeskus, mis on ainuke Pärnumaal.

Ametlik hooldus- ja remondikeskus Pärnus avardab kvaliteetse teenuse saamise võimalusi laiemalt: Tallinnastki on Pärnusse vaid pisut üle tunni sõitu, kuurortlinna saavad mugavalt oma autot hooldama tulla ka rapla-, järva- ja viljandimaalased.

„Statistika põhjal on Pärnumaal registreeritud üle kolme tuhande BMW, millest omakorda pool on kuni kümme aastat vanad. Siinkandis on ametlikust BMW teenindusest juba kaua puudust tuntud,” räägib Eurostauto Pärnu esinduse juht Karlo Pilter.

BMW Baltimaade regiooni klienditeenindusvaldkonna juht Taavi Tamm on veendunud, et koostöö Eurostautoga aitab BMW visiooni ellu viia:

„Teenindusvõrgu laienemine peab olema loomulik, turu vajadustest lähtuv protsess ning Eurostauto initsiatiiv – luua BMW margiteenindus, et regioonis tühimikku täita, on tänuväärne – Euroopa automarkide puhul ei piira tootjatehas teenindusvõrguga liitumisi.”

Kui ettevõte on valmis investeerima, et tehase nõudeid täita ja leiab, et see tasub end ära, siis edasine on ühise eesmärgi „We bring joy to the world of mobility” poole liikumine. “Preemiumklassi auto puhul on ju loomulik, et sellega käib kaasas ka preemiumklassi teenindus.”

Balti riikides BMW margiteeninduste tööd koordineeriv Taavi Tamm rõõmustab, et Eurostauto Pärnu vastavatud teenindus täidab seni mandri-Eesti teenindusvõrgukaardil olnud tühimiku:

„Eestis on nüüdseks 5 volitatud BMW teenindust: Tallinnas kaks, Tartus, Kohtla-Järvel ja Pärnus üks. Enamuse BMW omanike jaoks jääb kvaliteetne hooldus kuni tunniajase autosõidu ulatusse.”

BMW Baltimaade klienditeenindusvaldkonna juht loodab ühtlasi, et järgmisena saavad margiteeninduse Eesti suured saared.

Vanemate “bemmide” omanikud on oodatud!

Esinduse juhataja Karlo Pilter aga soovitab Eurostauto teeninduskeskusega tutvust teha ka vanemate BMW-de omanikel.

„Kui uuemate BMW-de puhul saabki hakkama korraliste hooldustega, siis varasemate aastakäikude sõidukite omanikud peavad oma neljarattalisele rohkem ja tihedamalt tähelepanu pöörama,” paneb Pilter südamele.

“Just neile omanikele tahaksin öelda, et tulge nüüd julgelt meie juurde ja tehke tutvust BMW Value Service hoolduspakettidega, mis ongi mõeldud eakamate „baierlaste” kvaliteetseks ja taskukohaseks korrashoiuks.”

Ametlikus teeninduskeskuses tehakse kõiki vajalikke töid alates õlivahetusest ning keretöödest hobiautode ehitamiseni välja.

„Meie meistritel on suur rõõm võtta vastu keerulisemaid töid, sest meie vahendite ning tootja garantiiga kaetud varuosadega on tulemus kauakestev. Nagu ütleb BMW teeninduse tunnuslause, on BMW meie juures heades kätes. Meie meistrid on saanud margikoolituse ning nende tööle võib panna kvaliteedimärgi,” lisab Karlo Pilter.

Uue autoga on lihtne, aga vanemad autod on meistritele tore väljakutse
Juba avamise eel leiti koht üles

Ametlikult on BMW volitatud teenindus Pärnus avatud 23. märtsist, ent sõna on levinud ja esimesed BMW-de hooldusajad on juba kirja pandud.

„Ühes kuus võiksime teenindada kuni paarsada BMW-d,” sedastab Eurostauto Pärnu esinduse juht. „Kui  näha, et huvi on suurem, suudame vastu võtta rohkem sõidukeid.”

Karlo Pilter soovitab autoomanikul võtta margiesindusega ühendust ja konsulteerida suuremahulisemate tööde osas. Saame anda nõu ja otsida parimat lahendust,” lisab ta.

Eurostauto Pärnu juhi sõnul on peamine, et enam ei jää ükski Baieri autotehase neljarattaline asjatundliku abita: “See omakorda tähendabi, et kasutajale on garanteeritud ohutu sõit ning kui ta otsustab oma BMW-ga sõprust pidada seni, kuni auto kestab, on tal paarikümne aasta pärast auväärne, heas korras klassik. “Baierlaste”-usku inimesed saavad aru, mida siinkohal silmas pean – see auto on loodud aastakümneteks sõidurõõmu pakkuma ja meie saame siin omalt poolt teha kõik, et seda lubadust pidada.”

Fotod: NYST

KOMMENTEERI SIIN