Teisipäev, 16. aprill 2024
Peugeot’l läheb hästi. Septembrikuus tegi PSA Grupp Euroopas uute autode müügiga väga hea tulemuse ning Eestis pääsesid Peugeot’ uudismudelid samuti AMTELi edetabeli etteotsa. Peugeot 3008 ja 5008 on võitnud siinsete ostjate poolehoiu.

Peugeot’ lahedad linnamaasturid 3008 ja 5008 domineerivad rahvusvaheliste autokonkursside nominentide seas: pole vist ühtegi auväärset žüriid, kes jätaks need autod kuidagi kahe silma vahele.

MEISTRIT TUNNED TEMA TÖÖST

Tähelepanuväärne, et maailma naiste aasta auto kohtunikud on Peugeot’ 5008 häid omadusi kommenteerides nentinud, et tegu on väga hea hinna-kvaliteedi suhtega peremaasturiga, mille ülalpidamiskulud jäävad mõistuse piiresse.

Eestis võime seda arvamust vaid kinnitada ja öelda, et kõikide Peugeot’ mudelite hooldamine on üsna muretu – Peugeot järelteenindus on kõikjal tasemel ja teeninud ka kõrge auhinna.

2017 aastal korraldas PSA Aftermarket esmakordselt järelteenindusjuhtide meistrivõistlused, kus omavahel võtsid mõõtu meistrid üle maailma. Peugeot Baltic poolt osales 2 kaheliikmelist meeskonda.

Suurepärase tulemusega sai finaali Läti- Leedu ühismeeskond kuhu kuulusid Peugeot Kaunase järelteeninduse juht Tomas BARTKEVIČIUS ja Peugeot Liepaja järelteeninduse juht Ivo ČIVKAŠS

Selle tulemuse üle tuleb tõelist uhkust tunda, sest üle maailma pääsesid finaali vaid 4 riigi Peugeot esindajad. See näitab selgelt, kui tugev on meie järelteeninduse tase.

Maailma meistrivõistluste finaal toimub Pariisis, Prantsusmaal juba 5-8.detsembrini. Meil on põhjust pöialt hoida, sest Baltimaade meistrid on tõestanud oma tugevust.

MUDELIUUDISEID UKSEST JA AKNAST

Uus Peugeot 308 on kohal ning proovisõitudeks valmis. Eripakkumisena on just enne talve tulekut Plus pakettidega versioonidel erihinnad.

Peugeot 5008 kogub populaarsust. Mudel on saanud väga sooja vastuvõtu ja koos 3008’ga on need tõelised müügihitid. Nii 3008 kui ka 5008 Plus pakettidel on samuti just praegu, oktoobris superpakkumised.

Peugeot 2008 linnamaastur, millega meie kaasautor Indrek Jakobson just sõitmas käis, on praegu pakkumises koos talverehvidega. Indrek ütles, et nii mõnusat autot nii hea hinna eest on harva leida. Konkurentidel kurvad päevad!

Imemugava, ökonoomse, kiire ja ruumika pere- ja ka esindusauto Peugeot 508 RXH eriversioone on veel mõnilaos alles. Tasub kiirustada. Nii hea auto nii hea hinnaga on haruldus!

Peugeot 2008 – soliidse disainiga ja soodsa hinnaga väikemaastur

Vaata kõiki pakkumisi lähemalt siit

Allikas: Peugeot Baltic. Kaanepilt: Ylle Rajasaar

KOMMENTEERI SIIN