Teisipäev, 18. juuni 2024
PZU Kasko Pluss on turu rikkalikem kaskopakett, millesse kuuluvad nii uusväärtus-, liisingväärtus- kui lisavarustuse kindlustus, tehnilise rikke kaitse, tasuta asendusauto, 0 eurone omavastutus metsloomaga kokkupõrkel ja hulgaliselt muud oodatavat ja ootamatut.

Kui vajad täpsemat kirjeldust, siis leiad PZU kaskopaketi üksikasjalikud eelised siit. Soovitame Sul koheselt võtta meie personaalne pakkumine ehk kalkulatsioon oma sõidukile – saad kiirelt aimu, kas PZU Kasko Pluss pakkumine on mõistlik või lausa väga mõistlik.

KLIKI PILDIL, JÕUA KOHE PAKKUMISENI

MIS ON KASKOKINDLUSTUS?

Kaskokindlustusega saad taotleda liikluskahju hüvitamist olenemata kahju põhjustajast. Lisaks õnnetustele on sõiduk kaskokindlustusega kindlustatud ka vandalismi ja varguse ning loodusjõudude tekitatud kahjude vastu.

Kaskokindlustus on vabatahtlik sõidukikindlustus, mille abil on üldjuhul võimalik sõidukit kindlustada järgmiste riskide vastu: liiklusõnnetus, loodusõnnetus, vargus (sõiduk ja/või selle osad), röövimine, vandalism, tulekahju, kokkupõrge teise sõidukiga.

Võrreldes kohustusliku liikluskindlusega, mis hüvitab ainult sinu poolt teistele põhjustatud kahjusid, on kaskokindlustuse eesmärk hüvitada sinu sõidukile põhjustatud kahju. Kahju põhjuseks võib olla näiteks vargus, röövimine, avarii, mille põhjuseks on jalakäija või metslooma ootamatu astumine teele jne.

Vaatamata sellele, et kaskokindlustus on vabatahtlik kindlustus, võib selle olemasolu teatud juhtudel olla kohustuslik. Näiteks kui sõiduk on liisitud, nõuab liisinguettevõte üldjuhul kaskokindlustuslepingu sõlmimist.

PZU on AB “Lietuvos draudimas” Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB “Lietuvos draudimas” on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel küsige lisainfot telefonil +372 622 4599.

Allikas: PZU Kindlustus, Tarbijaveeb. Pilt: Pixabay

KOMMENTEERI SIIN