Reede, 22. september 2023
Alexela asus paigaldama nutika haagiserendi punkte Lõuna-Eestis. Esimesena sai Tartu kolm asukohta, kus on kokku 9 haagist.

Täpseid asukohti koos võimalike rentimiseks saadaval olevate haagistega näeb vastava äpi kaardirakendusest. Kokku on täna ööpäevaringselt kättesaadavaid Alexela rendipunkte üle-eestiliselt rohkem kui 40 ja seda enam kui 120 haagisega.

Järgmisel nädalal saavad rendipunktid juba Pärnu ja Viljandi Alexela automaatjaamadesse

Kui varasemalt on saanud sobivat haagist rentida vaid mugavuspoodidega jaamades, mis on tähendanud kliendile ka võimalikku tühisõitu või täiendavaid telefonikõnesid, et uurida, kas haagist ikka laenutamiseks on, siis Alexela äpipõhine rendihaagise teenus lahendab sellised ebamugavused.

„Tänu meie nutilahendusele on haagise laenutamine ööpäevaringselt kättesaadav kontaktivaba mugavusteenus. Ei mingit lepingut ega paberimajandust, vaid kõik on lahendatud äpiga, mida avades näed Eesti kaardilt endale lähimaid rendipunkte. Sama mugav nagu Bolti tõukeratta laenutamine,“ ütles AS Alexela kaubanduse ja turundusvaldkonna juht Tiiu Valk.

Valk märkis, et testperioodi lõpusirgel on haagise jätmine teise asukohta. „Paralleelselt Alexela Haagis äpi turule toomisega hakkasime arendama lahendust, et võtad haagise ühest kohast ja jätad teise. Õige pea saab see lahendus juba kättesaadavaks, mis tähendab, et kliendil saab olema veelgi mugavam teenus. Võtad haagise Tartust ja jätad sihtkohta, kas või Hiiumaal Emmastesse,“ rääkis Tiiu Valk peatselt Haagis äpis kättesaadavast rendihaagise uuendusest.

„Rendihaagise kliendid on öelnud, et kui muidu tuli kell üheksa õhtul tunne, et hakkaks kuuris kraamima, pidurdas aga hoogu teadmine, et tuleb haagise saamiseks hommikut oodata. Enam pole see vajalik. Meie rakendusega saabki inimene suvalisel ajal ja suvalisel päeval tuua endale haagise koju, laadida see täis ja tegutseda ajast sõltumata,“ jagas Valk senist klientide tagasisidet.

Tartus asuvad rendihaagise punktid on korterelamute rajoonis Annelinnas, kesklinnas Riiamäel ja Lõuna-Eesti suurima kaubanduskeskuse Lõunakeskuse juures asuvas Alexela automaatjaamas.

Foto: Alexela

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.