Reede, 14. juuni 2024
Alpine A110 jõuab nädalavahetusel esmakordselt Florida pinnale ning seda esitletakse Miami F1 GP-l. Selle tähistamiseks pakutakse A110-le nüüd unikaalseid Miami linnast inspireeritud värvi- ja lisadevalikuid.

Miami Ocean Drive’i neoonvalgustest, art déco stiilis hoonetest ja värvikatest päikeseloojangutest inspireeritud A110 South Beach Colorway pakett on saadaval kahes toonis – sinine või roosa.

Paketti kuuluvad ka unikaalsed valged 18-tollised veljed, valitud värvitoonidega tikitud põrandamatid, helehallid õmblused istmetel ja keskkonsoolil ning valitud värvipaketiga ühtivad lipumärgid nii sees kui väljas.

Alpine A110 South Beach Colorway

Kuigi välimus viitab popkunstile ja võib mõjuda polariseerivalt, on valitud sinine (Bleu Azur) ja roosa (Rose Bruyère) Alpine pärandi kontekstis olulised värvid.

Alpine A110 South Beach Colorway

Mõlemad värvid on leitavad ka Atelier Alpine programmi poolt pakutava 29 erivärvi hulgast, mis põhinevad Alpine ajaloolistel värvivalikutel. Atelier Alpine pakub lisaks ka erinevaid värvivalikuid velgedele ja pidurisadulatele.

Kui Atelier Alpine valikutega täiendatud mudelid on piiratud – kõiki kerevärve saab tellida vaid 110 eksemplarile ja iga auto saab ka vastava nummerdatud nimeplaadi – siis South Beach Colorway pakett sinna hulka ei kuulu.

South Beach Colorway värvipaketiga autosid saab broneerida alates 3. maist, tellimine algab suvel, mil pakett ka müügikataloogi jõuab.

Alpine A110 South Beach Colorway

Fotod: Alpine

blank

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN