Neljapäev, 16. mai 2024
Tõelistel subaristidel peaks alljärgnev info ihu päris imelikuks ajama. Nimelt õnnestus kohalikul maaletoojal välja võidelda kaheksa Subaru XV Pure Red Edition eriseeria autot, mis oktoobri keskel peaksid Eestis müügile jõudma. Auto hind on 26 750 eurot.

Tegu on erimudeliga, mida toodetakse vaid loetud arv eksemplare. Pure Red Edition XV on rikkalikult varustatud ning vaid sellele omaste detailidega viimistletud. Eesti teedel saab tegu olema unikaalse sõidukiga, seega võidab see, kes kiiremini (ja praegu vaid pimesi) eeltellimuse vormistab!

[toggle title=”Subaru XV Pure Red Edition tehnilised andmed” load=”show”]Mõõdud (p / l / k), mm: 4450 / 1780 / 1570
Teljevahe, mm: 2635
Mootor: 2.0 bensiin
Käigukast: Lineartronic CVT
Maks. võimsus (hj / p/min): 150 / 6200
Nelikveo tüüp: Aktiivse momendijaotusega AWD-süsteem
Rehvid: 225/55 R17
Hind: 26 750 eurot[/toggle]

subaru xv

Peale rikkaliku varustuse eristub Subaru XV Pure Red Edition ka välimuse poolest. Pure Red tähendab ennekõike värvilahendust, mida tavaliselt kasutatakse pigem sportautodel. XV tavamudelite värvivalikust seda särtskärtspunast ei leia.

Sama värvikombinatsioon jätkub ka auto salongis, kus märksõnaks on tähelepanu detailidele. Armatuurlaua iluliistud, istmekatete õmblused ja kliimaseadme juhtnuppude tagune valgustus on kerevärviga samas võtmes punases toonis. Peale silmapaistva värvilahenduse eristub Pure Red Edition XV tavamudelist ka integreeritud katuseraamide poolest.

Erimudeli avaras sõitjateruumis püüab pilku kaasaegne ja võimalusterohke multimeediaseade. 7-tollise puuteekraaniga meelelahutussüsteem on võimeline vastu võtma nii tava- kui digitaalraadiosignaale ning ühendub kõikide tänapäevaste nutiseadmetega.

Nagu iga tõeline Subaru, on ka XV Pure Red Edition pideva sümmeetrilise nelikveo, unikaalse boksermootori ning kolmeaastase tasuta hooldusega. Lisaks funktsionaalne pagasiruum, kõrge kliirens, kuid samal ajal sõiduautolik dünaamika ning mõistlikud ülalpidamiskulud on märksõnad, mis iseloomustavad Subaru XV Pure Red Edtion eriversiooni.

picture1

VAATA VÄIKEST ÜLEVAADET ERISEERIA XV-ST. EESTIS ON ROOL TEISEL POOL!

[dropcap]ACCELERISTA KOMM [/dropcap]See uudis väärib kommenteerimist. XV on üks paremaid hinna-kvaliteedi suhtega nelikveolisi kõikjalsõitjaid turul, rääkimata sellest, et ta sõidab põhimõtteliselt igas olukorras nagu kulda.

Rääkimata sellest, et “akseka” toimetus on antud uudise puhul kallutatud ilmselgelt ja soovitab kõigil, kes seni Subaruga sõita pole proovinud, seda teha… Selle eriväljaande suurim pluss on tema erilisus. Punase värvi võiks meie meelest millegi muuga asendada. Taevasinine XV ja beež XV sõidavad sama hästi, ausalt.

Meedia ja pildid: Subaru

http://www.accelerista.com/proovisoit/subaru-xv-sunnist-saati-tiigrisuda-sees/

KOMMENTEERI SIIN