Laupäev, 3. detsember 2022
Uus Tokyo Red kerevärv ja uus veljedisain kõikidele põhimudelitele
Toyota Safety Sense standardina kõikidele Auris Hatchback ja Touring Sports tasemetele
Valitud Aurise mudelitele sportistmed uue Black Alcantara istmeviimistlusega
Kesktaseme Verso mudelid saavad uue istmepolsterduse koos punaste õmblustega

Oma “mudeliaasta” idee abil lisab Toyota mudelivalikule igal aastal uudsust ja värskust. Need täiustused keskenduvad visuaalsele uudsusele ja uuele varustusele, mis loob klientidele lisaväärtust.

Uue aasta mudeliuuendus toob kaasa uue Tokyo Red kerevärvi ja uue disainiga sulamveljed kõikidele Toyota Euroopas disainitud, kavandatud ja ehitatud mudelitele: Yaris, Auris, Verso ja Avensis.

Yaris

Prantsusmaal, Valenciennes’is ehitatav Yaris on oma esindatust B-segmendis viimase viie aasta jooksul jõuliselt kasvatanud, suurendades müüginumbreid võrreldes 2011. aasta umbes 144 000 pealt 2016. aasta esimese 9 kuu 160 000 autot ületava näitajani.

Suure osa müügiedust võib kirjutada Yaris Hybridi arvele. Täielik hübriidmudel moodustab praegu üle 40% kõikide Yariste müügist Euroopas – see protsent peaks aga oodatavalt veelgi kasvama.

2017. aastast saab Yarise ühe- ja kahevärviliste variantide jaoks valida uut Tokyo Red kerevärvi, neist kahevärviline tähendab metallikmusti A-piilareid, uksepeegleid, esitiiva ülaosa ja kapoti esiosa, ning metallikmusta “raamistust” katusele.

Auris

2016. aasta jooksul on Auris Hatchback ja Touring Sports mudelid kasvatanud oma müüginumbreid 7% võrra ehk ligi 125 000-ni, millest 60% on hübriidautod, mis tugevdab Aurise positsiooni Euroopas enimmüüva hübriidina veelgi.

Lisaks uuele kerevärvile on Aurise mudelid uuest aastast saadaval uue masinviimistletud disainiga 17-tolliste velgede ja uue Black Alcantara polsterdusega sportistmetega.

Alates praegusest tuleb Toyota Safety Sense standardina kõikidel Auris Hatchback ja Auris Touring Sports tasemetele.

Turvapakett viib aktiivse turvalisuse ja juhiabid uuele tasemele, pakkudes klientidele kokkupõrke ennetussüsteem (Pre-Collision system, PCS), sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteem (Lane Departure Alert, LDA), automaatsed kaugtuled (Automatic High Beam, AHB) ja liiklusmärkide jälgimise süsteem (Road Sign Assist, RSA).

Verso

Toyota Verso on osutunud alates oma lanseerimisest 2002. aastal üle 730 000 müüdud autoga C-MPV segmendis jätkuvalt populaarseks võistlejaks.

Loodud vastama tänapäevase MPV kliendi kasvavalt mitmekülgsetele vajadustele, kombineerib Verso Toyota legendaarset kvaliteeti, vastupidavust ja usaldusväärsust, ja seda äärmiselt hea hinna ja kvaliteedi suhtega.

Kuigi kompaktsete välismõõtmetega, on see erakordselt ruumikas, ühe oma klassi parima istmepaaride vahelise kaugusega ja tõepoolest multieesmärgilise sõiduki mitmekülgsusega Toyota Easy Flat istmesüsteemi abil.

Uue Verso keskmise taseme mudelite istmetel on uus, kõrgekvaliteediline polsterdus, millel on punased õmblused ja punase reljeefmustriga seljatoed, mis sobivad uue Tokyo Red kerevärviga. Lisaks on saadaval uus masinviimistlusega 17-tolline veljedisain.

Avensis

Toyota Avensis on alates oma lanseerimisest 2015. aastal kindlalt ära teeninud tugeva ja atraktiivse turuvõistleja tiitli. Euroopas ja eurooplastele ehitatu ja disainituna pakub see prestiižset, dünaamilist kujundust, rikkalikku tunnetatavat kvaliteeti nii sees kui väljas ja lisaks täpsele šassii ja roolisüsteemi inseneritööle rahuldustpakkuvat kogemust rooli taga.

Sarnaselt teistele uuendatud põhimudelitele on uus Avensis saadaval uue Tokyo Red kerevärviga ja uue disainiga masinviimistlusega 18 velgedega.

Mudeliuuendusega autod on saadaval üle Euroopa alates detsembrist.

Allikas ja meedia: tootja

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.