Äsja esitletud uute Volkswagen T-Roc ja T-Roc R linnamaasturite värske disain, uuenduslikud abisüsteemid ja arvukad digitaalsed teenused aitavad jätkata kompaktse linnamaasturi edulugu.

Auto sisemust on viimistletud standardvarustuses olevate kvaliteetsete materjalide, uuendatud info- ja meelelahutusekraani ning digitaalse juhialaga. Kõrgematest sõidukiklassidest pärit uuenduslik tehnoloogia nagu IQ.Light LED-maatriksesituled, IQ.Drive koos Travel Assist juhiabiga ning ennustav kiirushoidik on nüüd integreeritud kompaktsete linnamaasturite mudeliperekonda. Eeltellimused Eestis algavad sellel aastal ning esimesed sõidukid jõuavad uute omanikeni 2022. aasta kevadel.

Läbimõeldud interjöör, äkilisem välisilme

Volkswagen T-Roc

Vahtkattega pinna ja eristuvate õmblustega armatuurlaud toob uue T-Roci interjööri kaasaegse ja tippkvaliteediga disaini. Info- ja meelelahutusekraan sarnaneb nüüd tahvelarvutile ning paikneb armatuurlaual samal kõrgusel rooli taga asuva näidikuplokiga. Olenevalt varustusest on info- ja meelelahutusekraan 8- või 9,2-tolline. Standardvarustusse kuulub digitaalne näidikuplokk, mida on lisavarustusena võimalik tellida ka kuni 10,25-tollise Digital Cockpit Prona.

Uue T-Roci välisilme on muudetud äkilisemaks. Standardvarustuses on LED-esituled ja pimendatud tagatuled. Soovi korral on saadaval IQ.Light LED-maatriksesituled, valgusribaga iluvõre ning uue graafilise struktuuri ja dünaamiliste suunatuledega tagatuled. Uus T-Roc on saadaval viies erinevas värvitoonis ning 17- või 19-tolliste velgedega. Varustustasemeid on kolm: baasmudel Life, mugav Style ning sportlik R-Line.

Volkswagen T-Roc

Uuendused ühenduvuse vallas

Uue T-Roci standardvarustuses on täiustatud jalakäijate jälgimise funktsiooniga hädapidurdussüsteem ja rajahoidmisabiline. Lisaks võimaldavad uus IQ.Drive Travel Assist juhiabi ja ennustav kiirushoidik sõita osaliselt autonoomsel režiimil kiirusega kuni 210 km/h.

Info- ja meelelahutussüsteemid põhinevad kolmanda põlvkonna MIB3-l, mis võimaldab kasutada mitmesuguseid võrgupõhiseid funktsioone ja teenuseid. We Connect Plus teenuseid saab Euroopas standardpaketi osana ühe aasta tasuta kasutada. Apple CarPlay ja Android Auto funktsioonid saab soovi korral ka juhtmevabalt App-Connect Wirelessi kaudu juhtimissüsteemi integreerida.

Mitmekesine mootorivalik

Uue T-Roci omanik saab valida kolme bensiini- ja kahe diiselmootori ning 6-käigulise manuaalkäigukasti või 7-käigulise automaatkäigukasti vahel. 1,0-liitrise kolmesilindrilise TSI mootori maksimaalne võimsus on 81 kW (110 hj). Neljasilindrilised ajamid toodavad 1,5-liitrise bensiinimootorina 110 kW (150 hj) ja 2,0-liitrise bensiinimootorina 140 kW (190 hj).

Volkswagen T-Roc

Valikut on täiendatud ka kahe 2,0-liitrise TDI neljasilindrilise diiselmootoriga, mille võimsus on vastavalt 85 kW (115 hj) ja 110 kW (150 hj). 4Motion nelikvedu on koos 110 kW (150 hj) diiselmootoriga valikuline. 2,0-liitrine bensiinimootor võimsusega 140 kW (190 hj) on standardvarustuses kombineeritud nelikveoga.

T-Roc R põimib mitmekülgsuse ja jõudluse

Uus T-Roc R on oma 221 kW (300 hj) neljasilindrilise mootoriga mudeliperekonna kõige sportlikum kompaktne linnamaastur. Sellele aitavad kaasa standardvarustuses olev sportlik veermik ja 4Motion nelikvedu. Lisaks iseloomulikule helile rõhutavad sportlikkust ka sõiduki välisilme ja interjöör. Uue disainiga nahkkattega sportroolil on puutetundlikud juhtnupud ning mudelile omane R-nupp, millega valida sobiv sõidurežiim.

Fotod: Volkswagen

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.