Esmaspäev, 17. juuni 2024
Kas tegu võib olla autoentusiasti unistuste töökohaga? Kindlasti, kui oled ameeriklane, USA raua fänn ja tead, mida rooli ja pedaalidega ka külglibisemise ajal teha.

Dodge otsib nimelt brändisaadikut ja “sõõrikumeistrit” ehk teisisõnu kedagi, kes Dodge’i nimel erinevatel üritustel kaamerate ja pealtvaatajate ees ka asfaldile sõõrikuid joonistaks, võidu sõidaks ja kogu seda kogemust sotsiaalmeedias jagaks.

Töökohaga käivad kaasa kutsed autoüritustele, võidusõidukoolitustele ning Dodge’i ametiriided ja loomulikult ametiauto, milleks on midagi Hellcati variatsioonidest – kuna täpsustatud pole, siis äkki saab valida Chargeri või Challengeri vahel?

Et konkursil osaleda, peab paraku olema Ameerika Ühendriikide kodanik. Tuleb vaid saata lühike video oma suurepäraselt argumenteeritud mõttekäiguga, miks ametikohale sobid, ja edasi valitakse välja 10 kandidaati, kes reality-saate stiilis võistlusel üksteisega mõõtu võtavad, kuni sõelale jääb vaid üks.

Tegu on aastase tööotsaga, mille eest laekub pangakontole ka 150 000 USD suurune töötasu. Kuigi konkreetne konkurss on vaid ameeriklastele, võib loota, et see on inspiratsiooniks ka teistele tootjatele, kes piiranguid ei sea.

Meedia: Dodge

blank

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN