Esmaspäev, 27. mai 2024
Renault naasis Pariisist, Festival Automobile International autonäituselt kolme olulise auhinnaga, neist kõige tähtsama – 2015. aasta ilusaima auto auhinna – pälvis Renault’ lipulaev, Talisman. Renault’ disainer Laurens van den Acker sai disaini grand prix ning Renault Espace’i reklaam võitis peaauhinna kampaaniate kategoorias.

Suur, järjekorras juba 31. rahvusvaheline autofestival Pariisis algas 3. detsembril 2015 ning kestis jaanuari lõpuni. Selle aja jooksul oli külastajatel võimalik vaadata mitmeid eriilmelisi näitusi – muuhulgas näiteks invasõidukite väljapanekut; valida eksponentide seast oma lemmikud, tutvuda autotootjate uudismudelitega jne. Nagu nimi ütleb, ongi tegu festivaliga, kus suur roll on sõul ja meelelahutusel. Tootjatele on see hea võimalus, näidata end pisut “pehmemast” küljest, rõhudes rohkem esteetilistele naudingutele kui tehnilistele üksikasjadele.

Renault Talisman

Rahvusvahelise autofestivali ajalugu on värvikirev. Sellele panid 1986. aastal aluse Rémi Depoix ja Franz Hummel ning siis oli näitus üks osa Chamonix’ 24 tunni jäärajasõidu sõust.  Aasta ilusaima auto auhinda hakati välja andma 1987. aastal. Seega on Renault Talisman järjekorras 29. selle tiitli võitja.

Teine Renault’le üle antud auhind – disaini Grand Prix – omab disainimaailmas kõva kaalu. Selle võitis Laurens van den Acker, Renault’ korporatiivse disaini asepresident. Grand Prix on Renault’le eriliselt tähtis seetõttu, et see tuli ajal, mil üksteise järel toodi turule Espace, Kadjar ja Talisman ning kohe on tulemas uus Megane. Nende mudelite loomisel on  Renault pööranud disainis täiesti uue lehekülje.

Kolmas autonäituselt saadud auhind ei ole sugugi vähem tähtis, sest paitab vaatajate silma ja rõhub väärtustele, mis tänapäeval on ühtviisi olulised kogu linnastunud ühiskonnas: parima reklaamfilmi tiitli pälvis Renault Espace’i “Make Your Time Great”- klipp, kus näitleja Kevin Spacey räägib aja väärtustamisest. Ja teeb seda vägagi mõjusalt.

“Kaardimaja” staar Spacey teeb reklaamides osalemise otsuseid väga hoolikalt. Spacey jah-sõna uue Espace’i kampaaniale andis Renault’le võimaluse jätkata 1984. aasta Espace’i kampaania sõnamägu “Space-Espace” ning jutustada haarav lugu tänases päevas.

[dropcap]ACCELERISTA KOMM [/dropcap]Hea meel Renault’ üle! 2015. aastal on nende uudismudelid mitmel korral jõudnud eri autovõistluste finalistide hulka, aga magusat peaauhinda ei ole seni tulnud. Kuigi, maailma naised hindasid Renault Espace’i parima pereauto auhinna vääriliseks. Meie soe soovitus on, kui läheb uue sõiduauto valimiseks, võtke kindlasti proovisõitu ka uued Renault’d  –  Kadjar, Espace, Talisman on kõik siinsetes esindustes olemas.

abc-864x81-kodukale-1

REGISTREERI END KOHE PROOVISÕIDULE!

Mis mudeliga soovid proovisõitu teha?(required)

Allikas ja meedia: Renault’

 

KOMMENTEERI SIIN