Esmaspäev, 15. juuli 2024
11. aprilli varahommikul tellis Emma Lavelle Ühendkuningriigi linnas Manchesteris endale Uberi, et koju sõita. Sellest sai tõenäoliselt aasta taksosõit.

Sõidu ajal märkas Lavelle, et kogemata vale pöörde teinud juht liigub mingil põhjusel otse Bridgewateri kanali suunas. Reisija hoiatusest hoolimata jätkas juht sõitu ning põrutas otse kanalisse.

Mõlemad pääsesid vigastusteta, kuid teise auto tellimise asemel palus juht reisijal koju jalutada. Kuigi mitte kõige parem piirkond, kus öösel jalutada, oli ta kodu õnneks vaid 15 minuti kaugusel.

Koju jõudes avastas Lavelle, et talle oli reisi eest laekunud ka pea 30-naelane (umbes 34,5€) arve. Naine saatis Uberile kirja, mispeale lubati juhtunut uurida, kuid keegi ei võtnud temaga hiljem ühendust.

Õnneks jõudis kogu lugu ka uudistesse ning teiskordsel torkimisel (ja uudisloole viitamisel) tagastati siiski raha. Firma esindaja vastas uurinud reporterile, et õnnetuse põhjustanud juht kaalutakse sõidujagamisplatvormilt eemaldada.

Seega järgmine kord, kui taksojuht liiga hoogsalt jutustab, teate, et asi võiks palju hullem olla.

Pilt: Emma Lavelle

blank

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN