Neljapäev, 13. juuni 2024
AGON by AOC, üks maailma juhtivaid mängumonitoride ja IT-tarvikute brände, toob turule uue AGON AGM600 mängurihiire, mis on loodud e-spordi entusiastide ning FPS- ja põnevusmängude fännidele.

Hiirel on tekstuurse pöidlatoe ja haarduva pinnaga mugav ergonoomiline disain, 10 kohandatavat nuppu ja RGB tugi. NVIDIA Reflex sertifikaadiga AGM600-st saab kirglike mängurite hinnatud abimees mängudes, kus esikohal on täpsus, reageerimiskiirus ja madal latentsus. AGM600 mänguhiir on eriti sobiv just e-spordientusiastide ning kirglike mängijate jaoks.

Ülim täpsus

Mängurite jaoks on vastaste alistamiseks peamiseks tööriistaks hiir, mis peab olema vastupidav ning vastama kõikidele nende nõudmistele. E-sportlaste jaoks on hea hiir sama oluline kui korralik mõõk vehkleja jaoks – see peab olema ergonoomiline, vastupidav, ülimalt täpne ja mitmekülgne.

Uus juhtmega AGON AGM600 mänguhiir peidab endas tuttavat ja juba varem oma töökindlust tõestanud Pixart PMW3389 sensorit, toetades seega 16 000 punktist eraldusvõimet tolli kohta, 50 G kiirendust ning 400 tolli sekundis liikumistäpsust. Tipptasemel sensor on oluline täpseks, kiireks, ilma viivitusteta kasutamiseks nii laual kui ka hiirematil, samas kui 1 ms/1000 Hz pollimiskiirusega on ühendus hiire ja mängu vahel nii vahetu kui võimalik. AGM600 on loodud kestma: sel on eriti vastupidavad Kailhi nupud, mis on loodud töötama ka pärast 80 miljonit klikki, ning metallist kerimisratas.

AGON AGM600

Tänu ergonoomilisele kaardus kujule pakub AGM600 paremakäelistele mänguritele võimalust kasutada erinevaid haardetüüpe. Hiire nahasõbralik matt UV-kattega kaitsekiht tagab kasutusmugavuse, samas kui kahekordselt süstitud silikooniga küljepaneelid võimaldavad hiirt kindlalt käes hoida, vältides pikkade mängusessioonide puhul olukorda, kus hiir käest libiseb või haare halveneb.

AGON AGM600

Tänu AGM600 teflonist põhjamattidele saab hiirt mugavalt kasutada erinevat tüüpi pindadel või hiiremattidel. Hiir on kerge, kuid vastupidav – ilma juhtmeta kaalub AGM600 ligikaudu 115 grammi, olles täpselt sellises kaalus, et seda oleks mugav ka adrenaliinirohketes olukordades lihtsalt ja täpselt käsitseda. Hiirel on vastupidav 1,8-meetrine punutud kaabel ja selle saab arvutiga ühendada USB-pesa kaudu.

AGM600 hiirel on ka NVIDIA Reflex sertifikaat, mis kinnitab selle madalat latentsust ja kõrget reageerimisvõimet. See tähendab seda, et ühendades mänguhiire monitoriga, millel on NVIDIA Reflex Latency Analyzer tööriist, nagu näiteks AGON PRO AG254FG või AGON PRO AG274QG, saab kontrollida kogu süsteemi latentsust iga komponendi lõikes. Läbi selle saavad mängijad kergelt tuvastada oma mängusüsteemi nõrku kohti.

AGON AGM600

AGM600 hiirel on 10 seadistatavat nuppu. Lisaks hiire vastupidavatele põhinuppudele on sel ka metallist kerimisratas ning pöidlaga saab hõlpsalt kasutada kolme küljenuppu (edasi,tagasi ja “snaiprinupp”). Lisaks on AGM600 hiirel kerimisratta all kaks nuppu, mille abil on kerge DPI-d suurendada või vähendada. See on kasulik olukordades, kui kasutaja peab DPI-d langetama, et olla täpsem, või tõstma selleks, et kursoriga lihtsalt üle terve monitori liikuda.

AGON AGM600

Mängudes saab snaiprinuppu all hoides kohe DPI sätteid muuta, võimaldades seeläbi pikslitäpsusega snaipritööd. Niisamuti on AGM600-l ka vasaku hiirenupu küljel kaks lisanuppu, mis on vaikimisi seadistatud kiireks helitaseme muutmiseks. Kõik AGM600 hiire 10 nuppu on täielikult ümberseadistatavad.

Professionaalse mänguri peamine hiir ei oleks täiuslik, kui seda ei saaks enda soovide järgi kohandada. G-menu tarkvaraga on võimalik AGM600 hiirt oma soovide järgi seadistada. AGM600 hiirel on Light FX RGB LED tuled – esiküljel AGON logo ning hiire alumises osas on ümberringi valgustusriba – ning neid tulesid saab sünkroniseerida valitud AGON by AOC või AOC Gaming toodetega, mis võimaldab seadmete tuledel sünkroniseeritult “hingata”, vilkuda või lainetada. RGB-tuled võivad ka näidata valitud DPI seadistust.

AGON AGM600

AGM600 hiirtele saab salvestada kaks seadistusprofiili, misläbi saab kindel olla, et e-sportlased saavad oma individuaalset seadistust kasutada turniiridel või võistlustel ka olukorras, kui neil pole lubatud installida või kasutada kolmanda osapoole tarkvara nagu G-Menu.

AGON AGM600 mänguhiirt saab osta alates 2022. aasta oktoobrist soovitusliku jaehinnaga 54,90 eurot.

Pildid: AGON by AOC

KOMMENTEERI SIIN