Laupäev, 2. märts 2024
Telia ja Diili Android telefonidega kliendid saavad 11. novembrist oma sõidu ühistranspordis valideerida nutitelefoniga viibates: mTasku rakendusse lisandus Ühiskaart.

Mobiilne rahakott mTasku teenuste sekka lisandus 11. novembrist Ühiskaart, mis teeb võimalikuks pealinnas ja Harjumaal, Tartus ning Pärnus oma ühistranspordi sõit valideerida mugavalt nutitelefoniga viibates.

Ühiskaardi kasutamine mTaskus on lihtne ja mugav – mTasku äpis tuleb vaid avada Ühiskaart ning puudutada telefoniga validaatorit. Teenuse kasutamiseks peab telefonis olema turvaline NFC SIM-kaart, mille saab endale soetada Telia Eesti esindustest või e-poest.

Tänu uuele NFC SIM-kaardi tehnoloogiale saab Ühiskaarti mTaskus kasutada ka siis, kui telefoni aku on tühi või puudub internetiühendus.

Ridango AS on pakkunud mugavat ühistranspordi kasutuskogemust läbi kontopõhise piletisüsteemi ja üle Eesti ristkasutatava Ühiskaardi juba ligi 10 aastat.

Esialgu saab Ühiskaarti mTaskus kasutada vaid Tallinnas ja Harjumaal, Tartus ning Pärnus, teised piirkonnad on plaanis lähiajal lisada. Ka saab mTaskut kasutada vaid Android operatsioonisüsteemiga telefonides.

mTaskut kasutab Eestis rohkem kui 70 000 inimest ning see number kasvab iga päevaga. Sealjuures hindavad mTasku kasutajad kõrgelt just mugavust ja eeliseid, mida mobiilne rahakott neile pakub: enam pole vaja kaasas kanda erinevaid plastjubinaid vaid võib need digikujul äppi lisada.

Palju aja ja närvikulu jääb seega Telia ja Diili Android-telefone kasutavatel klientidel ära. Rakendusega ühinema on oodatud ka teised kohalikud mobiilioperaatorid. Millal Apple’i kasutajate elu lihtsamaks läheb, praegu ei tea.

Täpsema info selle kohta, kuidas lisada ja kasutada Ühiskaarti mTaskus, leiab SIIT.

Allikas ja foto: Telia ja Ridango

KOMMENTEERI SIIN