Pühapäev, 14. aprill 2024
Sel reedel, 26. augustil toimub Riias Wondersala kontserdialal ainulaadne, kogu Baltikumis esmakordne 3D-hologrammide vaatemäng. Lisaks annab populaarne Läti artist Instrumenti külastajatele kontserdi. Üritus on kõigile tasuta.

Ruumiliste 3D-hologrammide kuvamiseks on loodud spetsiaalne 18×8-meetrine võrgustik, mis on kaetud ehtsa hõbedaga. See teeb kogu pinna eriti peegeldavaks. Hologrammide näitamiseks vajalik tehnika on püsti pandud Daugava jõele, et veekogu äärde kogunenud inimesed saaksid visuaalset vaatemängu nautida iga nurga alt. Üritust korraldab Samsung, kes tähistab sellega ettevõtte uute volditavate nutitelefonide Galaxy Flip4 ja Galaxy Fold4 turuletulekut.

Lahenduse loomise taga on üle 26 eksperdi Inglismaalt, Saksamaalt, Kanadast ja Lätist. Hologrammide vaatemängu tellis Samsung maailmakuulsalt ettevõttelt Kaleida, kes on sarnaseid visuaalseid lahendusi loonud globaalsetele brändidele nagu Netflix ja Paramount Pictures.

Ürituse väravad avatakse kell 19.30, kontsert algab kell 21.30 ja hologrammide vaatemäng kell 22.30. Rohkem infot ürituse kohta saab siit.

Foto: Samsung

KOMMENTEERI SIIN