Laupäev, 15. juuni 2024
Accelerista hea meediapartner, veebiajakiri Arvutimaailm teeb ülevaate selle nädala kuumematest uudistest vidinamaailmas, millega kursis võiks olla. Telia hakkab pakkuma gigabitist Internetti, aga mitte kõigile. Häkkimine, see on imelihtne! Lugude pealkirjad juhatavad lingiga otse artiklini. Mõnusat lugemist!
Uuring: mida on inimesed valmis tegema, et Facebookis rohkem meeldimisi saada?

Facebooki laigimaiad maiad on valmis kõigeks, et neid “pöidlad-ülespoole” märke saada. Kaspersky Lab uuris, mida ja kui palju ollakse valmis Facebooki-meeldimiste nimel tegema.

Telia gigabitine Internet on kohal – mõned juba saavad

Seal, kus juba on, sinna tuleb juurde – internetikiirust nimelt. Seal, kus jookseb valguskaabel, saab ulmelisi kiirusi nautida, mujal käib vaikne ehitamine, et mingitki netti saada. Aga loodame, et see tippkiirus kirub ka ääremaade neti lõpuks kaasa parematele ühendustele. Gigabiti hind arvatakse tulevat napilt alla kolmekohalise summa.

Kuidas häkkida eemalt valguse ja heliga

Kui kuidagi ei saa sisse, siis leiutatakse mõni muu viis, et sisse häkkida. Iisraelis vilgutatakse läbi akna arvuti tulesid, Michiganis pannakse kõlaritest mängima häkkimismuusika.

telia
Kuvatõmmis Telia kodulehelt

[dropcap]ACCELERISTA KOMM [/dropcap]Telia gigabitine net on kahtlemata väärt ja tore algatus, fakt aga, et sinna, kus seda vaja oleks – maapiirkondadesse näiteks, kus võiks kiire interneti abil käima tõmmata mitmed kaugtöökohad – see jõuda ei pruugi. Äri on äri, teenust pakutakse seal, kus tahtjaid rohkem.

Lisaks leiab Arvutimaailma lehelt lugemist eelseisva CeBIT messi kohta, Nissani isesõitvate autode vaikse tulemise üksikasjadest, TravelMate äri-reisiarvuti uue mudeli arvustuse ja palju muud.

Arvutimaailma veebileht on Eesti vanima samanimelise infotehnoloogia ajakirja mantlipärija. Kunagi lausa kultuslikku seisu tõusnud ajakiri lõpetas paberkaante vahel ilmumise 2013. aastal, pärast seda võttis netiväljaande avaldamise enda peale MTÜ Reisijutud koos ajakirja viimase peatoimetaja Kaido Einamaga.

Allikas: AM, meedia: kuvatõmmis Telia lehelt

KOMMENTEERI SIIN